SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Lotto promuje „Miliony sposobów na nudę” (wideo)

Należąca do Totalizatora Sportowego marka Lotto zaczęła akcję pod hasłem „Miliony sposobów na nudę” zachęcająca do pozostawania w domach w związku z epidemią koronawirusa.

Article

W akcji przedstawiane są ciekawe sposoby spędzania czasu w domu z powodu epidemii koronawirusa. Uruchomiono serwis Milionysposobownanude.pl, w którym dostępne są m.in. rady, jak zorganizować pracę zdalną, przepisy kulinarne, wskazówki dotyczące ciekawych gier i tworzenia origami.

Kampanię wspierają twórcy internetowi, m.in. autorzy kanałów i profili Plate of Joy, Magic of Y, Wysocka, Origami po polsku, Boardgamegirl i Mamy Gadżety.

Akcja obejmuje przede wszystkim telewizję oraz internet (m.in. kanały własne Lotto).

 

Fundacja Totalizatora Sportowego wspiera walkę z koronawirusem

Ponad tydzień temu dotowana przez Totalizator Sportowy Fundacja Lotto im. Haliny Konopackiej przekazała 4 mln zł sześciu szpitalom na walkę z epidemią.

W czwartek poinformowano, że fundacja w formie darowizny dostarczy szpitalom 90 samochodów, w koordynacji z Ministerstwem Zdrowia i Ministerstwem Aktywów Państwowych. 20 aut trafiło już do 10 placówek.

Totalizator Sportowy zamknął punkty sieci własnej Lotto we wszystkich galeriach handlowych i salony gier na automatach. Natomiast w działających nadal punktach Lotto wprowadzono dodatkowe środki bezpieczeństwa oraz rozdystrybuowano ponad 2 mln ulotek i plakatów z informacjami na temat koronawirusa.

- Nie ulega wątpliwości, że w sytuacji zagrożenia wszyscy musimy być solidarni i nieść pomoc wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Wielka odpowiedzialność spoczywa tu także na spółkach działających w różnych branżach, które - jak widzimy - nie potrzebują zachęty, żeby wspomóc walkę z koronawirusem. Takich działań będzie zapewne więcej - komentuje Olgierd Cieślik, prezes Totalizatora Sportowego i przewodniczący rady Fundacji Lotto.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Lotto promuje „Miliony sposobów na nudę” (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl