SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

LoveBrands Group pracuje dla Banku Pocztowego

Grupa LoveBrands zajmuje się komunikacją programu edukacyjno-społecznego “Cyberdojrzali. Bądź mądrzejszy od oszusta” Banku Pocztowego. 

Article

"Cyberdojrzali. Bądź mądrzejszy od oszusta" to program edukacyjno-społeczny z inicjatywy Banku Pocztowego, mający na celu poszerzenie wiedzy w zakresie przestępstw finansowych.

LoveBrands Group stworzyło całą koncepcję, wizualizację i strategię komunikacyjną budując przekaz motywujący zarówno seniorów jak i ich dzieci, do rozmowy i wspólnego dbania o swoje bezpieczeństwo online i offline. Firma zajmuje się również prowadzeniem profilu Cyberdojrzali na Facebooku oraz komunikacją w social mediach na kanałach własnych banku.

Bank Pocztowy ostrzega przed cyberoszustami

Założeniem programu Cyberdojrzali jest edukacja z zakresu zagrożeń i przestępstw finansowych. Oszuści udoskonalają swoje techniki i wymyślają nowe sposoby wyłudzenie pieniędzy lub danych. Dlatego też tworzenie tego typu programów jest niezwykle istotne, aby uaktualniać wiedzę osób najbardziej zagrożonych na takie ataki.

Oprócz działań PR przygotowany został cykl 3 webinarów oraz konferencję, na której ekspertami będą przedstawiciele Banku Pocztowego, Komendy Stołecznej Policji oraz Wydziału Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Warszawie.

- Wzmacnianie świadomości społecznej jest dla nas ważne. Jesteśmy ekspertami, którzy od wielu lat z powodzeniem tworzą i realizują programy edukacyjno-społeczne dla wielu branż. Dziękujemy Bankowi Pocztowemu, że zaufali nam również w tym zakresie – Dorota Bieniek-Kaska, prezes zarządu i CEO LoveBrands Group.

Dołącz do dyskusji: LoveBrands Group pracuje dla Banku Pocztowego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl