SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

LoveBrands Relations wygrała przetarg Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

Polski Instytut Sztuki Filmowej rozstrzygnął przetarg na obsługę kampanii informacyjno-promocyjnej projektu „Cyfrowa rekonstrukcja i digitalizacja polskich filmów fabularnych, dokumentalnych i animowanych”. Zlecenie zdobyła agencja LoveBrands Relations.

Article

W ramach umowy, agencja odpowiadać będzie za opracowanie i wdrażanie strategii działań PR (w tym w internecie) i relacjami z mediami. Zespół zajmie się też przygotowaniem mediaplanu czy koordynowaniem realizacji kampanii reklamowej projektu.

Projekt „Cyfrowa rekonstrukcja i digitalizacja polskich filmów fabularnych, dokumentalnych i animowanych” jest przeprowadzany w ramach „Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020”.

Budżet kampanii PISF to niecałe 697 tys. zł brutto. Oferty w przetargu były oceniane pod kątem koszt opracowania strategii marketingowej (30 proc.), wysokości wynagrodzenia agencji (30 proc.) i doświadczenia osób wyznaczonych do realizacji zamówienia (40 proc.).

W przetargu wzięło udział osiem agencji, oprócz LoveBrands Relations były to Heroes, Aplan Media, Projekt PR, iPublicity, Content Zone, 38PR & Content Communication oraz Profile. Najwyższą cenowo ofertę przedstawiła Profile (strategia za ponad 67 tys. zł, fee 55 tys. zł), najniżej - Aplan Media (strategia za 590 zł, fee 17 tys. zł).

PISF odrzucił pięć ofert: agencji Aplan Media (nie odpowiadała warunkom, błędy w obliczeniu kosztów), Heroes i Projekt PR (błędy w wyliczeniu kosztów). Oferty iPublicity oraz Content Zone zostały odrzucone w związku z podaniem „rażąco niskiej ceny lub kosztu w stosunku do przedmiotu zamówienia”.

Agencje mają czas na złożenie odwołania do końca lipca.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: LoveBrands Relations wygrała przetarg Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gosc
kiedy przetarg na nowe logo? mały lifting nie zaszkodzi
odpowiedź