SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Lubelskie szuka agencji do kampanii promującej lokalną żywność

Władze regionu lubelskiego chcą przeprowadzić kampanię reklamową, która będzie zachęcać do kupowania wytwarzanych w nim produktów spożywczych. Działania mają potrwać miesiąc i będą realizowane najpóźniej do października br.

Article

Zaplanowana akcja informacyjno-promocyjna ma promować, budować i umacniać wizerunek i rozpoznawalność produktów spożywczych pochodzących z regionu lubelskiego. Kampania ma zachęcać do ich kupowania i konsumpcji, a także podkreślać i utożsamiać region z wysoką kulturą smaku poprzez podnoszenie pozytywnego wizerunku Lubelszczyzny jako zagłębia ekologicznej żywności.

Grupą docelową działań będą dorośli mieszkańcy województwa lubelskiego, a także przedsiębiorcy i producenci z tych terenów. W kampanii mają być wykorzystywane kina, telewizja, radio, outdoor, ulotki, plakaty i materiały w miejscach sprzedaży.

Dokładnego budżetu zaplanowanych działań nie podano. Ujawniono jedynie wstępnie, że przekroczy on kwotę 207 tys. euro.

Władze regionu obecnie szukają agencji, która zajmie się na ich zlecenie opracowaniem koncepcji, kreacją i realizacją kampanii. Warunkiem udziału w przetargu, który trwa do 26 sierpnia br. jest wpłata 40 tys. zł wadium.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Lubelskie szuka agencji do kampanii promującej lokalną żywność

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl