SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Łukasz Korycki dyrektorem projektów specjalnych „Dziennika Gazety Prawnej”

Łukasz Korycki, dotąd zastępca redaktor naczelnej „Dziennika Gazety Prawnej” (Infor Biznes), od stycznia 2014 roku zostanie dyrektorem projektów specjalnych w strukturze redakcji dziennika.

Łukasz Korycki Article

Do obowiązków Koryckiego należeć będzie przygotowanie koncepcyjne i merytoryczne oraz realizacja debat, konferencji i innych redakcyjnych projektów specjalnych.

- W związku z dynamicznym rozwojem tego obszaru naszej działalności zdecydowaliśmy się oddelegować Łukasza jako osobę czuwającą nad całością projektów, które dotąd były w kompetencjach kilku osób z redakcji - mówi nam Agata Broda, rzecznik prasowa Infor Biznes.

Łukasz Korycki zastępcą redaktor naczelnej „DGP” został w styczniu 2012 roku i dotąd nadzorował dział Biznes. Wcześniej pracował we wspólnym newsroomie ekonomicznym “Rzeczpospolitej” i „Parkietu”, gdzie był kierownikiem zespołu Firmy i redaktorem „Rankingu Samorządów”. W przeszłości był już związany z „DGP” jako szef działu Rynki i finanse.

W redakcji „Dziennika Gazety Prawnej” pozostanie trzech zastępców redaktor naczelnej: Andrzej Andrysiak, odpowiedzialny za całość białych stron „DGP” (w tym za dział Biznes), Dominika Sikora-Malicka, odpowiedzialna za „Gazetę Prawną” i Paweł Nowacki, zajmujący się serwisami internetowymi spółki Infor Biznes.

Z danych ZKDP wynika, że średnia sprzedaż ogółem „Dziennika Gazety Prawnej” w październiku br. wyniosła 49 439 egz. (więcej na ten temat).

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Łukasz Korycki dyrektorem projektów specjalnych „Dziennika Gazety Prawnej”

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pati
Dynamiczny rozwój tego obszaru!!!! Jak ja lubię takie gadanie. A nie uczciwiej byłoby napisać, że w związku z systematycznym spadkiem sprzedaży DGP nie jest potrzebna taka gromada zastępców redaktora naczelnego. Tymczasem Łukasza zdegradujemy i przesuniemy do "projektów specjalnych" a później się zobaczy. Przykre ale prawdziwe.
11 8
odpowiedź
User
bombel
a nie pomyślałaś, że w związku z systematycznym spadkiem sprzedaży gazet, trzeba szukać nowych pomysłów?
8 9
odpowiedź
User
Szokot
Kop w dół. I chyba nikogo tym nie zaskoczyli, bo pan Łukasz mistrzem świata nie był...
8 10
odpowiedź