SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Łukasz Majewski wraca do VML Poland

Łukasz Majewski wraca do VML Poland na stanowisko head of PR & communications agencji. Przez ostatni rok pracował jako communication manager w Duckie Deck. Z VML żegna się natomiast Katarzyna Szlendak, która przez kilka ostatnich miesięcy zastępowała Majewskiego - ustalił portal Wirtualnemedia.pl.

Łukasz Majewski Łukasz Majewski

Łukasz Majewski do VML Poland wraca oficjalnie od 18 czerwca. Z agencją był związany wcześniej w latach 2014-2017. Jako PR&marketing manager odpowiadał m.in. za kontakty z mediami i realizację polityki komunikacyjnej agencji.

Z agencji Majewski odszedł rok temu do Duckie Deck, firmy zajmującej się organizacją czasu dla rodzin. Po kilkumiesięcznym wakacie, w lutym br. zastąpiła go Katarzyna Szlendak.

- Po roku przerwy od pracy w branży reklamowej, bogatszy o nowe doświadczenia i ze świeżą energią wracam na pokład VML Poland. Agencja notuje kolejny świetny rok, rozbudowuje struktury, rozszerza wachlarz usług, obsługuje międzynarodowo kolejnych klientów i może pochwalić się wieloma nagradzanymi globalnie projektami. To wszystko wymaga dobrej i spójnej strategii PR i bieżącej komunikacji, zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Cieszę się, że będę mógł pracować na nasz wspólny sukces, wykorzystując ogromny potencjał komunikacyjny VML Poland - komentuje Majewski dla portalu Wirtualnemedia.pl.

Łukasz Majewski jest wykładowcą na studiach podyplomowych o kierunku nowy public relations w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie oraz pomysłodawcą i współorganizatorem spotkań Komu Komunikacja dla praktyków PR.

Dołącz do dyskusji: Łukasz Majewski wraca do VML Poland

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl