SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Łukasz Zając: z Pudelek.pl na szefa działu show-biznes w Fakt24.pl

Łukasz Zając zaczął pracę jako szefa działu show-biznes w portalu Fakt24.pl (Grupa Onet-RAS Polska). Poprzednio był związany z Pudelek.pl, a wcześniej m.in. z „Super Expressem”.

Łukasz Zając (fot. materiały prasowe)Łukasz Zając (fot. materiały prasowe)

Zając odpowiada za rozwój działu show-biznes oraz realizację strategii portalu. Podlega Maciejowi Kabrońskiemu, redaktorowi naczelnemu Fakt24.pl.

- Bardzo się cieszę z nawiązania współpracy z Łukaszem, która jest naturalnym efektem konsekwentnego wzmacniania jednego z kluczowych obszarów Fakt24, jakim jest show-biznes. Jestem przekonany, że jego doświadczenie i kontakty w branży bardzo szybko zaowocują wzbogaceniem serwisu o unikalny content - komentuje Maciej Kabroński.

Według badania Gemius/PBI w maju br. Fakt24.pl zanotował 6,13 mln realnych użytkowników, 104,3 mln odsłon oraz 17 minut i 38 sekund średniego czasu korzystania przez odwiedzającego.

Łukasz Zając poprzednio przez prawie cztery lata pracował w serwisie Pudelek.pl (Wirtualna Polska). Przygotowywał relacje wideo z wydarzeń i przeprowadzał wywiady z osobami z polskiego show-biznesu. Odpowiadał też za relacje z gwiazdami i ich agentami oraz współpracę ze stacjami telewizyjnymi.

Wcześniej pracował m.in. w „Super Expressie”. Z polskim show-biznesem jest związany od blisko jedenastu lat.