SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Lyndsey Layton zastępcą naczelnego „Washington Post”. Będzie się zajmować ochroną środowiska

Dziennikarka Lyndsey Layton została mianowana zastępcą redaktora naczelnego „Washington Post” do spraw zmian klimatycznych i ochrony środowiska. Będzie kierować pracami zespołu realizującego uruchomiony przez dziennik program o nazwie Climate Solutions.

Lyndsey Layton, fot.: Twitter Article

Lyndsey Layton do tej pory była dziennikarką współpracującą z „Washington Post” od  1998 r., zajmowała się głównie bieżącymi wydarzeniami politycznymi.

Teraz poinformowano, że od 16 grudnia br. Lyndsey Layton obejmie w „Washington Post” funkcję zastępcy redaktora naczelnego i będzie odpowiadać za obszary związane ze zmianami klimatycznymi oraz ochroną środowiska.

Layton ma kierować zespołem realizującym wprowadzony niedawno przez „Washington Post” projekt o nazwie Climate Solutions.

W ramach tej inicjatywy będą powstawać artykuły oraz inne materiały dotyczące ochrony środowiska i działań zmierzających do ograniczenia zmian klimatycznych na Ziemi.

Oprócz treści dziennikarskich przewidywane są także inne formy promowania ekologii, m.in. konferencje czy quizy dla czytelników.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Lyndsey Layton zastępcą naczelnego „Washington Post”. Będzie się zajmować ochroną środowiska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl