SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Maciej Brożonowicz nowym CEO MBridge – Marketing Experts. Dariusz Balcer rozwija CGrow

Maciej Brożonowicz objął stanowisko CEO agencji marketingowej MBridge - Marketing Experts. Zastąpi na nim Dariusza Balcera, który będzie rozwijał koncept CGrow.

Od lewej: Dariusz Balcer i Maciej BrożonowiczOd lewej: Dariusz Balcer i Maciej Brożonowicz

Za działania MBridge dpowiada Maciej Brożonowicz. Do tej pory pełnił on funkcję COO i razem z Dariuszem Balcerem, dotychczasowym CEO, rozwijał kompetencje agencji w takich obszarach jak: SEO, SEM, content marketing, analityka internetowa, social ads, CRM oraz performance UX.

- Zmiana w ramach struktury grupy jest dla nas szansą na dalsze poszerzanie horyzontów i coraz lepsze odpowiadanie na potrzeby klientów. Mogą oni liczyć na strategiczne doradztwo z zakresu marketingu online oparte o analizę danych oraz wieloletnie doświadczenie ekspertów - mówi Maciej Brożonowicz, CEO agencji MBridge - Marketing Experts.

Maciej Brożonowicz jest założycielem i współtwórcą MBridge. Z branżą reklamową związany od 13 lat. Odpowiadał m.in. za tworzenie i zarządzanie strategiami SEO dla dużych portali contentowych oraz e-commercowych, m.in.: dla Cushman & Wakefield, Jones Lang LaSalle i Agora. W latach 2012-2016 zarządzał działem SEO i content marketingu w Grupie Empik.

Dariusz Balcer na czele CGrow

Ustępujący prezes Dariusz Balcer stanie na czele nowego podmiotu w ramach grupy MBridge - CGrow, który będzie koncentrował się na wsparciu rozwoju małych i średnich e-sklepów.

- Doświadczenia rynku wskazują, że około połowa nowych e-sklepów kończy działalność w ciągu roku od startu. Szukamy e-commerców o dużym potencjale, aby pomóc im w zwiększeniu skali działania. Chcemy zarówno bezpośrednio angażować się finansowo, jak i zapewniać wsparcie merytoryczne. Naszym celem jest odblokowanie potencjału wzrostu. Zależy nam – w perspektywie 2-3- letniej - na dokonywaniu znaczących skoków w osiąganych wynikach - wskazuje Dariusz Balcer, CEO CGrow.

Balcer pełnił funkcję CEO MBridge w latach 2016-2021. Wcześniej pracował głównie dla firm z obszaru e-commerce. Zdobywał doświadczenie m.in. zarządzając marketingiem sklepów internetowych w ramach Grupy EMF oraz projektami B2C w Gazeta.pl. 

Dołącz do dyskusji: Maciej Brożonowicz nowym CEO MBridge – Marketing Experts. Dariusz Balcer rozwija CGrow

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pytia
Nie wiadomo kto rozwija nie wiadomo co nie wiadomo gdzie.
odpowiedź
User
DestrukcjaAnalna
Bardzo fajnie
odpowiedź