SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Maciej Chaciński i Radosław Krawczyk w Grupie ZPR Media

Maciej Chaciński został dyrektorem Biura Obsługi Klienta Grupy ZPR Media, a Radosław Krawczyk w czerwcu dołączył do zespołu jako chief product officer. Oba stanowiska są nowo utworzone.

Maciej Chaciński i Radosław Krawczyk objęli nowo utworzone stanowiska w Grupie ZPR Media (fot. materiały prasowe) Article

Chaciński odpowiada za rozwój i optymalizację kanałów sprzedaży projektów gotowych i prenumerat oraz tworzenie Działu Obsługi Klienta. Przez ostatnie 10 lat zarządzał zespołami pracującymi w terenie i stacjonarnie w zakresie obsługi klienta i sprzedaży, kierował biurami sprzedaży i obsługi klienta, budował call center i zarządzał sprzedażą w salonach firmowych. W latach 2018-2021 był regionalnym kierownikiem sprzedaży Solid Security.

Radosław Krawczyk jako chief product officer

Z początkiem czerwca Radosław Krawczyk objął stanowisko chief product officer, odpowiada za organizację rozwoju serwisów internetowych grupy. Jak mówi  Michał Hejka, wiceprezes Time SA odpowiedzialny za nowe media, decyzja podyktowana jest jednym z priorytetów grupy w 2021 roku, jakim jest kontynuacja transformacji cyfrowej. - Dotyczyć ma ona m.in. zwiększania zasięgu serwisów internetowych Grupy i parametrów ich oglądalności, wzrostu liczby użytkowników i ich zaangażowania. Istotnym elementem tego procesu jest ścisła współpraca pomiędzy redakcjami a zespołami biznesowymi - dodaje Hejka.

Radosław Krawczyk w latach 2002-2007 zarządzał redakcjami Onet.pl. Jako członek zarządu Merlin.pl SA odpowiadał za marketing i usability w latach 2007-2010. Był założycielem platformy blogowej Salon24.pl i prezesem zarządu w latach 2010-2013. Od 2017 do 2021 prowadził projekt „Kraków w 15 minut” (kino wykorzystujące 3D Mapping).

Dołącz do dyskusji: Maciej Chaciński i Radosław Krawczyk w Grupie ZPR Media

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Chief product officer
Jedno jest pewne: BŁ jest na wylocie.
1 1
odpowiedź
User
CPO
Jedno jest pewne: BŁ jest na wylocie.


Kto??
0 0
odpowiedź
User
Hektor
Najgorszy pracodawca, ktory nie potrafi sie rozstac po ludzku z wieloletnimi pracownikami. Dno!
8 0
odpowiedź