SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Maciej Krzyczkowski w IKEA Industry

Maciej Krzyczkowski objął stanowisko communication leader w IKEA Industry. Pracuje w szwedzkim oddziale firmy.

Maciej Krzyczkowski Article

Maciej Krzyczkowski 1 kwietnia dołączył do globalnego zespołu komunikacyjnego IKEA Industry AB, kierowanego przez Pię Westerberg-Selin, dyrektorkę ds. komunikacji. Na nowym stanowisku będzie odpowiadał za komunikacje wewnętrzna, zewnętrzną i public affairs, pracując na rzecz fabryk IKEA Industry na świecie. Pracuje w oddziale IKEA Industry w szwedzkim Malmo.

Maciej Krzyczkowski  w IKEA od 2018r.

Maciej Krzyczkowski pracuje w IKEA od 2018 r. Obecnie jako lider ds. komunikacji w IKEA Industry AB w Szwecji. Wcześniej pracował w IKEA Retail Polska, gdzie jako menedżera ds. współpracy z sektorem publicznym, gdzie odpowiadał za kwestie regulacyjne oraz współpracę i dialog z sektorem publicznym w Polsce.

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w sektorze prywatnym, jako konsultant i audytor środowiskowy a następnie w administracji rządowej w strukturach Ministerstwa Środowiska w Polsce. Pięć lat związany był z Organizacją Odzysku Opakowań. W latach 2012-2018 pracował w Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska.

Jest doktorantem na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył studia poświęcone ochronie środowiska i zrównoważonemu rozwojowi na SGGW w Warszawie i SGH w Krakowie.

IKEA Industry to producent mebli drewnianych. Wytwarza meble z drewna litego i z płyt drewnopochodnych na potrzeby sklepów IKEA. IKEA Industry ma 38 zakładów w 21 lokalizacjach w 8 krajach i zatrudnia ponad 18 300 współpracowników. W Polsce działa 18 zakładów IKEA Industry w 8 lokalizacjach. IKEA Industry zatrudnia w Polsce blisko 10 tys. pracowników.

Dołącz do dyskusji: Maciej Krzyczkowski w IKEA Industry

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Trecz
Fajnie się pracuje za krwawe pieniądze zarobione przez firmę w Rosji
odpowiedź