SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Maciej Nowohoński członkiem zarządu ds. finansów w Orange Polska

Rada nadzorcza Orange Polska powołała Macieja Nowohońskiego na stanowisko członka zarządu ds. finansów.

Article

Maciej Nowohoński na stanowisku członka zarządu ds. finansów Orange Polska zastąpił Jacquesa de Galzain, który zrezygnował z tej funkcji po ponad trzyletniej obecności w zarządzie, zbliżając się do końca swojej kadencji (więcej na ten temat).

Nowohoński jest związany z Orange Polska od 2003 r. W tym czasie pełnił w spółkach grupy różne role o rosnącym zakresie odpowiedzialności w obszarze finansów. W latach 2006-2014 był kontrolerem Grupy Orange Polska. Przez 2 lata (2011-2013) był także członkiem zarządu ds. finansów w PTK Centertel, a wcześniej (2010-2011) - członkiem zarządu w spółce Emitel. Zasiada też w radach nadzorczych wybranych spółek grupy. Natomiast przed dołączeniem do Orange Polska pracował m.in. w Arthur Andersen i Andersen Business Consulting. Jest absolwentem kierunku Handel Zagraniczny Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz szkoły biznesu Hogeschool van Arnhem en Nijmegen w Holandii.

Ponadto rada nadzorcza Orange Polska powołała na kolejną kadencję Piotra Muszyńskiego, wiceprezesa zarządu ds. operacyjnych oraz Jacka Kowalskiego, członka zarządu ds. zasobów ludzkich.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Maciej Nowohoński członkiem zarządu ds. finansów w Orange Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl