SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Maciej Twardowski nowym szefem zarządu Klubu Twórców Reklamy

Nowy skład zarządu Klubu Twórców Reklamy został powołany na 3 lata i będzie pracował pod przewodnictwem Macieja Twardowskiego - executive creative directora Ogilvy. Kadencję zakończył zarząd pod przewodnictwem Macieja Waligóry, executive creative directora DDB Warszawa.

Do zarządu KTR mogły zgłaszać się osoby, które były w jury dotychczasowych edycji Konkursu KTR. Spośród zgłoszonych kandydatów i kandydatek zostało wybranych siedem osób, które dołączą do czwórki członków poprzedniego składu Zarządu.

Skład obecnego zarządu KTR

Małgorzata Drozdowska, creative partner, FCB&theMilkman

Ola Jasionowska, projektantka graficzna, Zarząd Zieleni m.st. Warszawy

Tytus Klepacz, content & creative consultant, PZL

Barbara Niedziela, strategy director, 2012 Agency

Michał Sęk, executive creative director & partner, 180heartbeats + Jung V Matt

Marcin Sosiński, co-managing director & executive creative director, McCann Poland

Dawid Szczepaniak, chief creative officer poland, VMLY&R

Justyna Sztengreber, Public Relations director & partner / dyrektor marketingu, Huta19 im. Joachima Fersengelda / Lisek.App

Marcin Talarek, associate creative director, Gong

Maciek Twardowski, executive creative director, Ogilvy

Jacek Walesiak, partner & creative director, Mamastudio

Na pierwszym spotkaniu został wybrany przewodniczący zarządu KTR – Maciej Twardowski, który będzie pełnił tę funkcję przez najbliższe 3 lata.

- To wielki zaszczyt, bardzo dziękuję nowemu zarządowi KTR za powołanie mnie na przewodniczącego. Dziękuję także wszystkim, którzy przez ostatnie lata włożyli mnóstwo energii i pasji w rozwój KTR-u, a teraz właśnie kończą swoją kadencję w zarządzie. KTR to ogromny, prawie 20-letni dorobek całego naszego środowiska, który trzeba uszanować. Jednocześnie to też przyszłość, misja i spore zadanie, które ciągle przed nami stoi. Zadanie wielowymiarowe polegające przede wszystkim na rozwoju, ciągłym docenianiu twórców oraz naszych partnerów po stronie klienta, rozwoju współczesnej roli Klubu oraz nieustającego wspierania rozwoju kreatywności. Jesteśmy już po pierwszym spotkaniu zarządu i jestem przekonany, że w tym gronie mamy ogromną moc, żeby taką misję realizować –mówi Maciej Twardowski.

Nowy zarząd KTR

Kadencję w zarządzie KTR zakończyli: przewodniczący Maciej Waligóra (DDB Warszawa) Agnieszka Klimczak (FCB&theMilkman), Wojciech Dagiel (Lvov), Kuba Sagan (Feeders Agency), Marta Frączek (Papaya Films), Sylwia Rękawek (Ogilvy Poland)

- Nowy zarząd KTR składa się tym razem nie tylko z dyrektorów kreatywnych i osób z działu kreacji, ale także z osób związanych ze strategią, designem, PR-em oraz ilustracją. To multidyscyplinarne grono doskonałych specjalistów, a przede wszystkim fantastycznych ludzi z prawdziwą pasją. Nowy zarząd będzie także starał się współpracować projektowo z osobami spoza zarządu, które zgłaszały swoją kandydaturę oraz pomysły na ciekawe inicjatywy branżowe - powiedział Maciek Twardowski.

KTR to istniejący od 2004 roku konkurs kreatywności, stworzony przez twórców reklamy, którzy uczestniczą w ciągle zmieniającej się branży i wszystkie te zmiany uwzględniają, rozwijając konkurs. Celem KTRu jest wyłanianie najlepszych prac, ale także tych najlepszych z najlepszych, które będą przyznawane w czterech głównych kategoriach: Communication, Design, Technology oraz Craft.

Dołącz do dyskusji: Maciej Twardowski nowym szefem zarządu Klubu Twórców Reklamy

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
designer
Brawo i gratulacje!
odpowiedź
User
Adman
Szkoda, że to on. Po trupach do celu, bez liczenia się z ludźmi. I ktoś taki teraz reprezentuje środowisko.
odpowiedź
User
Aga
Szkoda, że to on. Po trupach do celu, bez liczenia się z ludźmi. I ktoś taki teraz reprezentuje środowisko.

BYłam w dziele prowadzonym przez Maćka, mam duży szacunek dla jego ambicji i talentu, ale wiem co masz na myśli. Trudno wytrzymać pracę przez 24 godziny i nierealistyczne oczekiwania.
odpowiedź