SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Made in PR dla ACP Pharma i Mediq Polska

Made in PR rozpoczęła obsługę public relations firmy ACP Pharma i należącej do niej spółki Mediq Polska. Agencja zdobyła to zlecenie w przetargu.

Made in PR od początku kwietnia zajmuje się doradztwem strategicznym w zakresie komunikacji wewnętrznej dla ACP Pharma, firmy dystrybuującej produkty farmaceutyczne. Ponadto agencja odpowiada za wdrożenie i budowę strategii komunikacji dla Mediq Polska, spółki zależnej ACP Pharma zarządzającej siecią 200 aptek. W ramach obsługi Mediq Polska Made in PR zajmuje się prowadzeniem biura prasowego oraz rozwijaniem już prowadzonych programów lojalnościowych i promocyjnych skierowanych do klientów indywidualnych.

– Przechodzimy obecnie planowany proces restrukturyzacji i chcemy, aby nasi podwykonawcy mieli świadomość tych zmian i czuli się w pełni poinformowani o tym, jak nowy model współpracy może wpłynąć na rozwój ich biznesu – uzasadnia Janusz Pietruszka, prezes zarządu grupy kapitałowej ACP Pharma. – Natomiast rozpoczęcie działań komunikacyjnych dla Mediq Polska związane jest z przyjęciem nowej strategii, która ma na celu zwiększenie popularności aptek z tej sieci oraz budowanie ich pozytywnego wizerunku wśród odbiorców detalicznych – dodaje.

Agencja Made in PR zdobyła to zlecenie w przetargu, w którym brało udział jeszcze sześć firm. Współpraca jest zaplanowana na rok.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Made in PR dla ACP Pharma i Mediq Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl