SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Maffashion influencerką dekady w plebiscycie See Blogers, wśród nagrodzonych także Magda Bereda, Szparagi i Anna Lewandowska

9 czerwca podczas gali festiwalu See Bloggers 2019 wręczono nagrody #Hashtagi Roku. Tytuł influencerki dekady trafił do Julii "Maffashion" Kuczyńskiej, a influencerki roku do Magdy Beredy. Youtuberkami roku zostały autorki kanału Szparagi, a wyróżnienie dla osoby publicznej aktywnej w sieci odebrała Anna Lewandowska.

Article

#Hashtagi Roku to nagrody dla najważniejszych twórców internetowych w Polsce, którzy wyróżniają się swoją działalnością, kreują oryginalne treści, a ich odbiorcy tworzą aktywną społeczność. Przyznawane są w 14 kategoriach: #Influencer, #Bloger, #Instagramer, #Youtuber, #Osoba Publiczna aktywna w Sieci, #Odkrycie See Bloggers Łódź oraz kilka nagród specjalnych.

W tym roku po raz pierwszy zostały przyznane wyróżnienia w kategoriach: #Influencer Odpowiedzialny Społecznie oraz #Osoba Publiczna.

Laureaci nagród #Hashtagi Roku 2019:

Odkrycie Roku - Lili Antoniak

Influencer Roku - Magda Bereda

Influencer Top of the Year - nagroda specjalna See Bloggers - Litlemooonster96

Influencer Dekady - Maffashion

Osoba Publiczna aktywna w sieci - Anna Lewandowska

Łódź - Ready for Boarding

Youtuber Roku - Szparagi

Nailfluencer Roku – Be Loved Daily

Bloger Roku - Busem przez Świat

Nagroda specjalna od Apart - Joanna Banaszewska

Instagramer Roku - Damian Kordas

Nagroda specjalna od Influence Me - Tasteaway

Influencer Zaangażowany Społecznie - Podziarany Tata

Nagroda Specjalna od Magazynu "Twój Styl" – Margo Hupert

W plebiscycie, w kategorii #Odkrycie Roku mógł wziąć udział każdy, kto zarejestrował się na festiwal See Bloggers Łódź. Spośród zgłoszeń, finałową dziesiątkę wybrali inni uczestnicy tegorocznej edycji See Bloggers Łódź. Laureatów w kategoriach #Bloger, #Twórca Wideo, #Instagramer i #Influencer typowało Jury wraz z portalem InfluTool na podstawie Rankingu Polskich Influencerów 2018.

Nagrody przyznano na gali festiwalu See Bloggers 2019, który odbył się w Łodzi w dniach 7-9 czerwca. Gala odbyła się w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Maffashion influencerką dekady w plebiscycie See Blogers, wśród nagrodzonych także Magda Bereda, Szparagi i Anna Lewandowska

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ranking darmozjadów
blogerzy są jak niezaszczepione dziecko.
1 0
odpowiedź