SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Magazyn „Charaktery” z nowym dodatkiem „Trening psychologiczny”

Od kwietniowego wydania miesięcznik „Charaktery” (Charaktery) wprowadza stały dodatek na odwrocie pisma - „Trening psychologiczny”.

Article

Dodatek jest integralną częścią pisma, a dotychczasowa zawartość „Charakterów” nie ulega zmianie. „Trening Psychologiczny” jest skierowany do odbiorców zainteresowanych coachingiem, mentoringiem i mindfulness. Dodatek zawiera skondensowane artykuły o charakterze poradnikowym, podpowiadające jak rozwiązywać dany problem. Za ich opracowanie odpowiadają coachowie, trenerzy i mentorzy.

„Trening Psychologiczny” liczy 32 strony i ukazuje się co dwa miesiące, naprzemiennie z innym dodatkiem - „Style Życia”. Redaktorem prowadzącym „Treningu Psychologicznego” jest Dariusz Ryń, a redaktorem naczelnym całego magazynu - Bogdan Białek.

Kwietniowe wydanie pisma liczy 132 strony i ukazało się w nakładzie 63 500 egzemplarzy. Cena wynosi 14,99 zł.
Z tej okazji dwudziestolecia miesięcznika na rynku ukazało się także jubileuszowe wydanie „Charaktery Extra” z najlepszymi tekstami pisma z minionych dwóch dekad.

Z danych ZKDP wynika, że w okresie od stycznia do września ub.r. sprzedaż ogółem „Charakterów” wyniosła 37 725 egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Magazyn „Charaktery” z nowym dodatkiem „Trening psychologiczny”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl