SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

W „Magazynie Ekspresu Reporterów” przeproszono notariuszkę za zarzuty bycia w układzie i nielegalnego ogrodzenia kancelarii

W ostatnim wydaniu i na stronie internetowej „Magazynu Ekspresu Reporterów” zamieszczono przeprosiny skierowane do notariuszki Katarzyny Sokołowskiej za naruszenie jej dóbr osobistych w materiale z października 2015 roku.

Article

W komunikacie Telewizja Polska przeprasza Katarzynę Sokołowską nie tylko za sam reportaż, lecz także towarzyszące mu wprowadzenie i podsumowanie oraz jego opis w sekcji VoD portalu TVP.pl.

TVP przyznaje, że reportaż „zawierał nieprawdziwe informacje i zniesławiające sugestie, pomawiające Panią Katarzynę Sokołowską o wzniesienie ogrodzenia i budynku kancelarii notarialnej niezgodnie z przepisami prawa budowlanego, o związek z fałszowaniem i usuwaniem z zasobów urzędowych niekorzystnych dla niej dokumentów, o przynależność do lokalnego ‘układu’, oraz o związek z ofertą łapówki, złożoną drugiej stronie sporu granicznego”.

Zaznaczono, że komunikat został zamieszczony jako realizacja wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie. Przeprosiny opublikowano zarówno w ostatnim wydaniu „Magazynu Ekspresu Reporterów”, ja i u góry strony z odcinkami programu w sekcji VoD na TVP.pl.

„Magazyn Ekspresu Reporterów” z początkiem września ub.r. został przeniesiony z TVP2 do TVP1. Pierwsze trzy odcinki w jesiennej ramówce oglądało średnio 962 tys. widzów (według danych Nielsen Audience Measurement).

Według badania Gemius/PBI w grudniu ub.r. sekcja VoD na TVP.pl zanotowała 2,42 mln użytkowników i 33,52 mln odsłon.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: W „Magazynie Ekspresu Reporterów” przeproszono notariuszkę za zarzuty bycia w układzie i nielegalnego ogrodzenia kancelarii

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
open
co rok to wyrok... niebawem tvp będzie miała połowę programu z przeprosinami.... no chyba, że sądy zostaną przejęte w całości, wtedy będziemy karani za to, że nie chcemy oglądać tvp
13 1
odpowiedź
User
Zeoto
Ludzie, temat miał sąd okręgowy w Warszawie. Jakby to był tvn to powództwo by oddalono. A tvp musi dostać tam nokaut 1-1 wolne sądy!!!!!
2 9
odpowiedź
User
KMP
Taaaaaaaa, a wyrok wydała sędzia koleżanka p. Tulei, który teraz jest gwiazdą faktów po faktach. Polska tonie - tak teraz gadają. Tak więc, tvp nie ma szans w starciu z "wolnymi sądami"
1 4
odpowiedź
User
KMP
Taaaaaaaa, a wyrok wydała sędzia koleżanka p. Tulei, który teraz jest gwiazdą faktów po faktach. Polska tonie - tak teraz gadają. Tak więc, tvp nie ma szans w starciu z "wolnymi sądami"
0 5
odpowiedź