SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Magda Jethon z nagrodą „Manager Award 2012”

Magda Jethon, dyrektor Programu 3 Polskiego Radia, otrzymała nagrodę „Manager Award 2012” przyznaną przez miesięcznik „Manager MBA”.

Magda Jethon z nagrodą „Manager Award 2012”

Nagrody „Manager Award” przyznawane są za bezsporne osiągnięcia i skuteczność w dziedzinie zarządzania. Obejmują takie kategorie jak produkcja, handel i usługi, nowe technologie, innowacje, ekologia, kultura, CSR. Wyboru dokonało 34-osobowe jury pod przewodnictwem Andrzeja Arendarskiego, prezesa Krajowej Izby Gospodarczej, oraz internauci.

Gala wręczenia nagród „Manager Award 2012”, którą w sumie przyznano 12 menadżerom wybranym z grona kilkuset ze świata biznesu i kultury, odbyła się 26 kwietnia br. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Oprócz Magdy Jethon, która otrzymała nagrodę za "skuteczne i kreatywne zarządzanie Trójką, łączące realizację celów programowych i biznesowych", wyróżniono m.in. Ludwika Sobolewskiego z GPW i pośmiertnie Jana Wejcherta.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Magda Jethon z nagrodą „Manager Award 2012”

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ret
Żałosne towarzystwo TW
8 8
odpowiedź
User
jac
Za co?!
8 8
odpowiedź
User
Tricks
Za gó*no :P
8 8
odpowiedź
User
william
A konkurs na dyrektora programu 3PR do dzisiaj się nie odbył, a był to główny postulat protestujących związkowców przeciwko ówczesnemu dyrektorowi Sobali.
8 8
odpowiedź
User
massex
Dostała nagrodę za wyjątkowo namolne i długotrwałe lansowanie samej siebie w mediach, obsadzonych przez kumpli z sitwy. Bo kierowana przez nią Trójka to katastrofa! A największe 'osiągnięcie' biznesowe tej pani to pozbycie się Ornowskiego (świetny dziennikarz muzyczny) i wsadzenie na jego miejsce chłopka bez studiów - Hoffmanna (ale za to kumpla). Konkursu na dyrektora nie było i nie będzie, bo to nie po myśli politycznych mocodawców pani Jethon. Oto POlska właśnie i jej 'tuzy' biznesu i zarządzania. Tylko płakać...
8 8
odpowiedź