SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Magdalena Boczarska i Wojciech Zieliński w serialu AXN „Zbrodnia”

Magdalena Boczarska i Wojciech Zieliński zagrają w serialu „Zbrodnia” - pierwszej polskiej produkcji stacji AXN. Prace na planie ruszyły wczoraj, a serial trafi na antenę kanału jesienią tego roku.

Article

„Zbrodnia” będzie trzyodcinkowym serialem opowiadjącym o tajemnicach przeszłości i nierozwiązanych zagadkach sprzed lat. Magdalena Boczarska wcieli się w rolę Agnieszki Lubczyńskiej, 35-letniej radczyni handlowej, której życie zmienia się niespodziewanie podczas rodzinnego urlopu nad polskim morzem. Z kolei Wojciech Zieliński wcieli się w postać komisarza Tomasza Nowińskiego nadzorującego zawiłe śledztwo na Półwyspie Helskim.

Magdalena Boczarska znana jest w ról w z serialach „Czas honoru”, „39 i pół”, „Lekarze” czy „Misja Afganistan” czy w filmie „Różyczka”. Wojciech Zieliński gra obecnie w serialu „Lekarze”, a wcześniej pojawił się w „Oficerze”, „Odwróconych” czy „Świadku koronnym”.

Trzyodcinkowa produkcja AXN zostanie zrealizowana na podstawie serialu Morden i Sandhamn, będącego adaptacją bestsellerowej szwedzkiej powieści „Still Waters” autorstwa Viveci Sten. Polski scenariusz napisał Igor Brejdygant, a reżyserować będzie Gerg Zgliński. Za produkcję odpowiedzialna jest firma Opus Film

Zdjęcia do serialu ”Zbrodnia” ruszyły 29 maja i realizowane są w okolicach Półwyspu Helskiego. Produkcja pojawi się na kanale AXN jesienią 2014 roku.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że średni udział AXN w rynku w kwietniu br. wyniósł 0,67 proc. (więcej na ten temat).