SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Magdalena Czaczkowska client service directorem w S4, awansują Monika Skalska i Katarzyna Kurowska-Loedl

W agencji reklamowej S4 Magdalena Czaczkowska awansowała na stanowisko client service directora, Monika Skalska - group account managera, a Katarzyna Kurowska-Loedl - PR & social media managera.

od lewej: Magdalena Czaczkowska, Monika Skalska i Katarzyna Kurowska-Loedl Article

Jako client service director Magdalena Czaczkowska kieruje w S4 wszystkimi zespołami działu obsługi klienta, prowadzonymi przez raportujących do niej group account managerów. Wcześniej zajmowała się tym Dagamara Dotoń-Kowalik, dyrektor zarządzająca agencji.

Magdalena Czaczkowska pracuje w S4 od 2003 roku. Poprzednio pełniła funkcję group account managera.

Na stanowisko zwolnione przez Czaczkowską awansowała Monika Skalska, która z S4 jest związana od ponad 10 lat. Koordynowała projekty realizowane m.in. dla Galerii Krakowskiej, Raiffeisen Polbanku, Praktikera i Nomi.

Z kolei Katarzyna Kurowska-Loedl, związana agencją od dwóch lat, z funkcji PR specialist awansowała na stanowisko PR & social media managera. Odpowiada za nadzór nad pracą działu realizującego projekty z zakresu public relations oraz social media.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Magdalena Czaczkowska client service directorem w S4, awansują Monika Skalska i Katarzyna Kurowska-Loedl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl