SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Magdalena Dulińska za Joannę Zaskurską prezesem agencji ComPress

Funkcję prezesa agencji public relations ComPress objęła Magdalena Dulińska, wiceprezes E-Kiosku (obie firmy należą do grupy kapitałowej Gremi Media). Poprzednio prezesem ComPress przez pół roku była Joanna Zaskurska.

Magdalena DulińskaArticle

Magdalena Dulińska z grupą kapitałową Gremi Media jest związana od maja ub.r. Z początkiem października została powołana na stanowisko wiceprezesa spółki E-Kiosk.

Wcześniej Magdalena Dulińska pracowała jako prawniczka m.in. w firmach Interia.pl i Bankier.pl (prezesem obu był Tomasz Jażdżyński, od ponad roku prezes Gremi Media). W tej drugiej była też członkiem zarządu i prokurentem.

Dulińska pełniła też funkcję członka rad nadzorczych spółek For Forcan, Pit.pl, Post-Tel i Postdata. Ponadto ma doświadczenie w pracy na rzecz podmiotów z branży technologii i mediów (TV Puls, Grupa Multimedialna) i sektora publicznego (centrala Narodowego Funduszu Zdrowia, centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych).

Na stanowisku prezesa agencji ComPress Magdalena Dulińska zastąpiła Joannę Zaskurską, która zajmowała je od połowy sierpnia ub.r. Zaskurska zaczęła pracę w Gremi Media w 2014 roku. Najpierw kierowała działem konferencji i szkoleń, w 2016 roku została dyrektorem ds. sprzedaży i projektów specjalnych, od wiosny 2017 roku razem z Jarosławem Machockim kierowała także strukturą analityczną BFPContentLab.

Joanna Zaskurska dalej będzie pracować w grupie Gremi Media.

W pierwszych trzech kwartałach ub.r. agencja ComPress zanotowała 722 tys. zł wpływów ze sprzedaży i 348 tys. zł straty netto, wobec 855 tys. zł wpływów i 196 tys. zł straty rok wcześniej.

Do Gremi Media należy 50 proc. akcji spółki ComPress. Przy kursie akcji wynoszącym 16 groszy na koniec środowej sesji giełdowej kapitalizacja spółki to 800 tys. zł.

Dołącz do dyskusji: Magdalena Dulińska za Joannę Zaskurską prezesem agencji ComPress

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kuba
komedia panie, komedia ...
odpowiedź
User
arti
komedia tylko aktorka grająca główną rolę trochę słabo uczesana... fryzury na hełm wojskowy wz.1938 to byly w latach 90. modne
odpowiedź