SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Magda Mazur redaktor naczelną Wydawnictwa Harde, przeszła z Edipresse

W Wydawnictwie Harde, należącym do Grupy ZPR Media, nowo utworzoną funkcję redaktor naczelnej objęła Magda Mazur. Przejęła kompetencje w tym zakresie od dyrektor operacyjnej Jolanty Liżewskiej-Zyzek, która teraz odpowiada także za dział sprzedaży książek.

Magda Mazur, fot. materiały prasoweArticle

- Cieszymy się, że w marcu dołączyła do nas Magda Mazur, która  objęła stanowisko redaktor naczelnej odpowiedzialnej za kreowanie polityki wydawniczej. Tym bardziej, że od  lutego tego roku Jolanta Liżewska-Zyzek, pełniąca funkcję dyrektor operacyjnej, odpowiada także za dział sprzedaży książek. Decyzja o rozszerzeniu zakresu kompetencji jest wynikiem znacznego zwiększenia wolumenów sprzedaży w różnych kanałach dystrybucji - opisuje Ewa Lampart, dyrektor generalna Grupy Super Express i Wydawnictwa Harde.

Magda Mazur z rynkiem książkowym związana jest od 2014 roku. Przez ostatnich pięć lat jako redaktor kreatywna wspierała Edipresse Książki oraz Kolekcje. Pracę w mediach zaczynała od pisania reportaży dla magazynów „Twój Styl” i „Pani”. Była też dyrektor wydawniczą w ukraińskim KP Media, gdzie opublikowała pierwsze kobiece magazyny w języku ukraińskim. Pracowała również dla stacji TVN.

- Jako reportażystka doceniam fundamenty, na jakich zbudowano Harde. Cieszę się, że jest miejsce, gdzie dziennikarze mogą publikować swoje książki. Ich głos jest dzisiaj ważniejszy niż kiedykolwiek. Teraz pora na nowe pomysły, które wpiszą się w już zdefiniowany charakter wydawnictwa - podkreśla Magda Mazur.

Wydawnictwo Harde ruszyło w maju 2018 roku, od początku stawiając na książki faktograficzne. Piszą je zarówno znani autorzy (pisarze i dziennikarze), jak też debiutanci.  W środę 17 marca nakładem tej oficyny ukazała się książka Sylwestra Latkowskiego, pt. „Podwójna gra”, która powstała na kanwie serialu emitowanego dwa lata temu na antenie Canal+.

 

Dołącz do dyskusji: Magda Mazur redaktor naczelną Wydawnictwa Harde, przeszła z Edipresse

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Waw
Super kreatywna babka.
odpowiedź
User
Tola
No nie... pani MM.
odpowiedź
User
Grzegorz
Miałem szczęście pracować z Magdą! Bardzo profesjonalna i skuteczna!
odpowiedź