SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Magdalena Olak rozstaje się z Oto Film

Magdalena Olak, która przez ostatni rok pełniła funkcję wiceprezes zarządu, rozstaje się ze Studiem Filmowym Oto Film. Wraca do kierowania studiem Tank Production.

Magdalena OlakMagdalena Olak

Magdalena Olak wraca do roli zarządzającej studia Tank. Zamierza również realizować projekty wspierające zrównoważony rozwój, szczególnie dotyczące zagadnień diversity & inclusion.

- Bardzo dziękujemy Magdzie za owocną współpracę oraz mnóstwo pozytywnej energii. Podczas tego roku wydarzyło się wiele znaczących chwil dla OTO Film, ze zmianą biura i odświeżeniem identyfikacji wizualnej na czele. Pomimo tego, że nasze drogi się rozeszły, jesteśmy przekonani, że w ten czy inny sposób w przyszłości jeszcze się przetną. Raz jeszcze dziękujemy Magdzie i życzymy dalszych sukcesów zawodowych! – mówi Jacek Kulczycki, prezes zarządu Oto Film.

- Cieszę się, że mogliśmy przez ten trudny dla branży komunikacji marketingowej rok przejść wspólnie, czerpiąc wzajemnie ze swoich doświadczeń. Branża kreatywna to branża nastawiona na nieustający rozwój i zmianę. I dla mnie nastąpił właśnie czas zmian – mówi Magdalena Olak.

Magdalena Olak zakładała Tank Production

Studio Tank powstało w 2006 r. Jego założycielką i prezeską jest Magdalena Olak. Tank realizował działania dla marek takich jak Kompania Piwowarska, T-Mobile, IKEA, Lotos czy Huawei. Studio jest również koproducentem filmu „Słodki koniec dnia” (reż. Jacek Borcuch)

Oto Film to jedno z najdłużej działających studiów filmowych w Polsce. Zostało założone w 1992 r. przez Jacka Kulczyckiego. Zrealizowało ponad 3 tys. produkcji reklamowych dla czołowych marek w Polsce, m.in. dla Jeronimo Martins Biedronka, Kompanii Piwowarskiej, T-Mobile, McDonald’s, P4 Play, NC+, Coca-Cola, Ferrero, a  z zagranicznych Marken Film, Casta Diva Pictures, Aggressive.tv i Great Guns.

W ubiegłym roku studio filmowe Oto Film i dom produkcyjny Tank połączyły się w jeden podmiot. Na czele połączonej struktur stanął Jacek Kulczycki, właściciel i prezes Oto Film. Oba studia w sensie prawnym dalej jednak funkcjonowały jako osobne firmy.

Dołącz do dyskusji: Magdalena Olak rozstaje się z Oto Film

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
TakeThat
Domek z kart + domek z kart, to nadal domek z kart. Sorry.
odpowiedź
User
Cała reklama to domek z kart
I tyle w temacie
odpowiedź