SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Magdalena Pasecka w gronie partnerów funduszu Innova Capital

Zarząd funduszu private equity Innova Capital awansował Magdalenę Pasecką na stanowisko partnera.

Magdalena PaseckaArticle

Pasecka jako jeden z partnerów dołącza do Andrzeja Bartosa, Krzysztofa Kuliga i Leszka Muzyczyszyna. W dalszym ciągu będzie pełnić funkcję CFO firmy.

Magdalena Pasecka jest związana z Innova Capital łącznie ponad 10 lat. Jest członkiem Komitetu Inwestycyjnego Innova Capital, w ramach którego podejmowane są kluczowe decyzje dotyczące obecnych oraz przyszłych inwestycji. Jednocześnie odpowiada za powoływanie nowych funduszy i jest aktywnie zaangażowana w procesy fundraisingu, a także kwestie związane z raportowaniem na potrzeby inwestorów i bieżący kontakt z nimi.

Magdalena Pasecka partnerem Innova Capital

Jako CFO funduszu Pasecka jest w szczególności odpowiedzialna za obszar raportowania, kontroli finansowej i monitoringu portfela. Wraz z objęciem stanowiska partnera, zwiększy się jej udział w opracowywaniu strategii rozwoju całego portfela spółek, w którym obecnie znajduje się 12 firm z regionu Europy Środkowo-Wschodniej o zróżnicowanym profilu działalności.

- Mandat zaufania od partnerów Innova Capital związany z promocją jest dla mnie powodem do dumy. Na nowym stanowisku – obok dotychczasowych zadań w obszarze operacji funduszu i monitoringu portfela - więcej czasu będę poświęcać na strategiczne spojrzenie na spółki portfelowe w zakresie poszukiwania możliwości zwiększania ich wartości -– mówi Magdalena Pasecka.

Wcześniej była członkiem zarządu i dyrektorem finansowym w MCI Capital, spółce z branży venture capital i private equity. Wcześniej współpracowała z Innova Capital na stanowisku kontrolera finansowego. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej na kierunku finanse i bankowość, a w ramach stypendium naukowego studiowała także na Uniwersytecie Jana Gutenberga w Moguncji w Niemczech.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Magdalena Pasecka w gronie partnerów funduszu Innova Capital

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Hrhr
A co ten news ma do tego działu?
odpowiedź