SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Magdalena Rigamonti, Agnieszka Rucińska i Paweł Reszka jesienią w Polskim Radiu 24

W poniedziałek 15 września startuje jesienna ramówka Polskiego Radia 24, w której pojawią się m.in. audycje autorskie - „Bez pudru” Agnieszki Rucińskiej, „W poniedziałek u Rigamonti” prowadzona przez Magdalenę Rigamonti czy „Reszka świata”, gospodarzem której będzie Paweł Reszka. Stacja stawia na interakcję ze słuchaczami.

Article

Jesienią na antenie Polskiego Radia 24 będzie jeszcze więcej komentarzy wyjaśniających słuchaczom przyczyny i skutki wydarzeń w kraju i na świecie. W ciągu dnia w ramówce PR24 pojawią się serwisy gospodarcze i sportowe, stałe przeglądy prasy krajowej i zagranicznej oraz portali internetowych.

Poranne pasmo rozpoczynać się będzie teraz o godz. 6.00 (wcześniej poranek startował dwie godziny później). Słuchacze znajdą w nim zapowiedzi wydarzenia dnia w kraju i za granicą. Głównym publicystycznym elementem poranka ma być „Debata PR24”, emitowana o godz. 9.15.

Od poniedziałku do piątku o godz. 10.15 nadawana będzie nowa audycja „Puls gospodarki”, w której dziennikarze ekonomiczni Polskiego Radia będą dyskutować z ekspertami i zaproszonymi gośćmi o aktualnych zjawiskach w ekonomii. Z „Magazynu samorządowego” (poniedziałek-piątek, godz. 12.15) słuchacze dowiedzą się o sprawach istotnych dla lokalnych społeczności. Sportowe informacje dnia podsumują o godz. 21.15 m.in. Tomasz Zimoch i Andrzej Janisz.

W jesiennej ramówce PR24 pojawią się również audycje autorskie. W nowym programie „Bez pudru”, emitowanym od poniedziałku do piątku o godz. 16.15, dziennikarka Informacyjnej Agencji Radiowej Agnieszka Rucińska porozmawia z politykami, których ugrupowania zasiadają w Sejmie. Nowością jest również codzienna audycja „Reszka świata” poświęcona publicystyce międzynarodowej (emisja od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o 20.15), tworzona przez Pawła Reszkę, Michała Żakowskiego i Agatę Kasprolewicz.

W poniedziałkowy wieczór publicystka Magdalena Rigamonti zaprosi do studia Polskiego Radia gości, z którymi rozmawiać będzie o bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych. Programu „W poniedziałek u Rigamonti” można słuchać od godz. 19.15. W środy w tym paśmie nadawane będą „Rozmowy o zdrowiu”, prowadzone przez Henryka Szrubarza, a w piątek program „Weekend kulturalny”, gdzie twórcy i krytycy opowiedzą o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych. W piątkowym programie nowością będzie także „Magazyn reporterów Informacyjnej Agencji Radiowej” (emisja o godz. 17.15), w którym dziennikarze IAR zaprezentują najciekawsze tematy tygodnia.

W sobotnie przedpołudnia (godz. 10.15) Agnieszka Drążkiewicz w programie „Cafe Armia” przedstawi najnowsze informacje i komentarze o tym, co dzieje się w polskim wojsku. „24. poziom” to nowa audycja Przemysława Pawełka, emitowana w każdą sobotę o godz. 20.15, w której prowadzący opowie o nowych technologiach i zrecenzuje gry komputerowe. Z kolei w niedzielę o 13.15 Maja Kluczyńska będzie gościć w studiu „Polki sukcesu, Polki biznesu”.

Od tego sezonu Polskie Radio 24 ma zwiększyć interakcję ze słuchaczami poprzez wykorzystanie mediów społecznościowych.

Polskiego Radia 24 można słuchać w internecie, stacja nadaje również w systemie DAB+ w Katowicach, Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Magdalena Rigamonti, Agnieszka Rucińska i Paweł Reszka jesienią w Polskim Radiu 24

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marcin
W końcu porządne radio informacyjne jakiego brakowało.
12 8
odpowiedź
User
Brawo dziennikarstwo
Tabloidowe z Wprost. Ta pani tez moze bedzie tu o polityce i obyczajach rozprawiać?? :D
9 9
odpowiedź