SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Magdalena Środa, Małgorzata Ohme i Jan Wróbel felietonistami „Wprost”

Prof. Magdalena Środa, Małgorzata Ohme i Jan Wróbel zaczęli współpracę publicystyczną z tygodnikiem „Wprost” (PMPG Polskie Media). Dla Środy i Wróbla do powrót po kilku latach na łamy pisma.

Małgorzata OhmeArticle

We „Wprost” prof. Magdalena Środa zaczęła pisać krótkie felietony z cyklu „Lewo”, a Jan Wróbel - z cyklu „Prawo”. Oba teksty są publikowane na tej samej stronie. Do nowego numeru Wróbel napisał też dłuższy artykuł oceniający 12 miesięcy działania obecnego rządu.

Prof. Magdalena Środa pisała już felietony do „Wprost” w latach 2010-2014, odeszła w sierpniu 2014 roku, nie zgadzając się z publikacją przez tygodnik zapisu podsłuchanych rozmów czołowych polityków i biznesmenów. Jan Wróbel był felietonistą „Wprost” od połowy 2010 do połowy 2012 roku.

Felieton Małgorzaty Ohme znalazł się na ostatniej redakcyjnej stronie tygodnika. Ostatnio publikowano tam w cyklu „Felieton na zaproszenie” teksty różnych publicystów, m.in. Jana Śpiewaka i Daniela Kawczyńskiego. Ohme od początku września jest dyrektorem programowym obszaru lifestylowego w Wirtualnej Polsce, a od listopada prowadzi lifestylową część porannego programu WP „#dziejesięnażywo”.

Pod koniec sierpnia br. redaktorem naczelnym „Wprost” został Jacek Pochłopień, a jego zastępcą Marcin Dzierżanowski. Niedług potem funkcję szefa działu Zagranica objął Jakub Mielnik, a działu Kultura - Marcin Pieszczyk.

Według danych ZKDP w sierpniu br. średnia sprzedaż ogółem „Wprost” wynosiła 23 438 egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Magdalena Środa, Małgorzata Ohme i Jan Wróbel felietonistami „Wprost”

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
SkizzyDee
Coś to Wprost od dłuższego czasu nie ma szczęścia do "felietonistów". Kto będzie następny - Qń?
odpowiedź
User
Indygo
Szok i przerażenie - ciągłe mielenie tych samych nazwisk i twarzy, które już nic nowego nie powiedzą
odpowiedź