SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Magdalena Strobel szefową marketingu i PR w dentsu

Magdalena Strobel objęła stanowisko head of marketing & PR w dentsu Polska i CEE (Europa Środkowa i Wschodnia). Przeszła z The Walt Disney Company, gdzie była dyrektorem marketingu na region CEE.

Magdalena Strobel Article

Do jej głównych obowiązków należeć będzie przygotowanie i wdrożenie strategii komunikacji grupy dentsu oraz utrzymanie spójności komunikacyjnej w całym regionie CEE.

- Stawiamy na dalszą integrację naszej grupy w ramach struktur w regionie CEE, dlatego potrzebowaliśmy lidera, który wesprze rozwój naszego biznesu i zapewni mu spójność komunikacyjną. Magda ma bogate doświadczenie, doskonale rozumie wartość płynącą z transformacji i digitalizacji, wierzę że wykorzysta w pełni zdobyte doświadczenie - komentuje Sławomir Stępniewski, CEO dentsu Polska i CEE. 

Do Magdaleny Strobel będzie raportować dwóch managerów w Polsce: Igor Żytka jako corporate communications manager będzie odpowiadał za komunikację wewnętrzną w Polsce i regionie CEE, natomiast Anna Tokarek, dotychczas odpowiedzialna za PR linii biznesowej creative dentsu Polska, będzie odpowiadać za kompleksową komunikację zewnętrzną dentsu w Polsce jako external communications manager. W kolejnych krajach CEE struktury marketingu i komunikacji będą rozwijane i powiększane, analogicznie do Czech i Słowacji, gdzie za PR i komunikację odpowiada – Veronika Boraková.

Strobel z marketingiem B2C i B2B związana od ponad 20 lat

Magdalena Strobel z marketingiem B2C i B2B związana od ponad 20 lat. Przez ostatnie 11 lat pracowała w branży telewizyjnej i zarządzała takimi markami jak Disney, National Geographic i FOX w krajach Europy Środkowej. Wcześniej związana była z firmą Unilever, gdzie zarządzała markami Dove, Timotei, Lipton i Saga. 

- Współpraca z ekspertami, nastawienie na zrozumienie potrzeb i motywacji odbiorców są dla mnie siłą napędową do działania. Cenię sobie pracę na wielu płaszczyznach, która stawia przede mną wyzwania i pozwala mi się stale rozwijać. Ponadto wysoka kultura organizacyjna i możliwość rozwoju w różnych innowacyjnych obszarach to wartości, które znalazłam w dentsu, mam nadzieję je rozwijać uczestnicząc w dalszej integracji marki dentsu na arenie międzynarodowej – komentuje Magdalena Strobel, head of marketing & PR dentsu Polska i CEE.

Jest absolwentką ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim, menadżerskich studiów podyplomowych na SGH.

Dołącz do dyskusji: Magdalena Strobel szefową marketingu i PR w dentsu

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kajko
Brawo Magda! Brawo dentsu za obsadzenie odpowiedniego człowieka na ważnym stanowisku. Powodzenia!
10 5
odpowiedź
User
toja
to koniec pewnej epoki :( Magda powodzenia!!!!
PS. Dentsu macie szczęście :)
8 5
odpowiedź
User
mike
Głowa czego?
9 4
odpowiedź