SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Magdalena Tynor-Juszczyk i Piotr Luberadzki w zarządzie Synergic

Do zarządu polskiej spółki Synergic, działającej w obszarze reklamy zewnętrznej, dołączyli Magdalena Tynor - Juszczyk oraz Piotr Luberadzki.

Magdalena Tynor - Juszczyk oraz Piotr Luberadzki Article

Magdalena Tynor - Juszczyk oraz Piotr Luberadzki zostali powołani na członków zarządu Synergic z początkiem lipca.

Magdalena Tynor jest związana z rynkiem reklamy od siedemnastu lat, a w Synergic odpowiada za ofertę produktową i działania operacyjne. To manager z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w obszarze marketingu, rozwoju biznesu oraz prowadzenia grup produktowych, m. in. z zakresu reklamy tranzytowej, digitalowej, lotniskowej oraz eventowej. Wśród kluczowych obszarów jej kompetencji można wymienić kreowanie i rozwój nowych produktów reklamowych na rynku polskim czy kierowanie zespołami o zróżnicowanych zadaniach w zakresie budowy i zarządzania ofertą produktową firmy, realizacji projektów niestandardowych oraz kampanii reklamowych z zakresu ooh, dooh.

Absolwentka Zarządzania i Marketingu (AGH, Wydział Zarządzania, Specjalność: Marketing) i Public Relations (SGH, Studia Podyplomowe).

Piotr Luberadzki w Synergic od blisko 3 lat pełni funkcję dyrektora sprzedaży. Jego kluczowe obszary kompetencji to m. in. kreowanie i realizacja działań sprzedażowych oraz kierowanie pracą zespołów sprzedaży, budowanie relacji z kluczowymi klientami, new business, tworzenie scenariuszy budżetowych i biznesowych pozwalających na uzyskanie przewag konkurencyjnych czy doświadczenie w międzynarodowych strukturach sprzedażowych.

Piotr Luberadzki ukończył Zarządzanie Sprzedażą (Szkoła Główna Handlowa), Socjologię (Collegium Civitas), Handel Zagraniczny (Uczelnia Łazarskiego w Warszawie).

Synergic to jedna z kluczowych spółek w strukturze holdingu Larq. Zajmuje się planowaniem oraz realizacją kampanii w oparciu o media z zakresu out of home/digital out of home, ambient i event marketingu.

W 2020 roku Synergic zanotował spadek przychodów o 64,8 proc. - z 46,6 do 16,4 mln zł (z wyłączeniem transakcji w ramach grupy kapitałowej Larq). Wynik netto spółki poszedł w dół z 8,3 mln zł zysku do 1,9 mln zł straty, wynik operacyjny - z 6,3 mln zł zysku do 4,3 mln zł straty, a wynik netto - z 5 mln zł zysku do 5 mln zł straty.

Dołącz do dyskusji: Magdalena Tynor-Juszczyk i Piotr Luberadzki w zarządzie Synergic

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ada
Serio?
1 0
odpowiedź
User
P
Dramat. Współczuje pracownikom i klientom. W cc z nim pracowałam. Porażka
0 0
odpowiedź
User
Długi
A co z długami Synegic?
0 0
odpowiedź