SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Remont i sprzedaż domu „bez nonsensów” reklamuje MagentaBiznes w T-Mobile (wideo)

T-Mobile Polska zaczyna kampanię reklamującą ofertę dla firm MagentaBiznes. Kampanię, utrzymaną w konwencji kreatywnej „Bez nonsensów”, telekom przygotował wspólnie z firmami marketingowymi DDB Warszawa, VMLY&R, ARC Worldwide Polska i Mindshare.

W kampanii podkreślane są kluczowe zalety MagentaBiznes w T-Mobile Polska. Reklamy przekonują, że to jedyna oferta z internetem, który nie zwalnia niezależnie od wykorzystanej ilości danych, a z internetu firmy mogą korzystać zarówno w biurze jak i poza nim.

Ponadto klienci MagentaBiznes mają opcję dokupienia urządzenia (telefonu, tabletu, laptopa, routera) w trakcie trwania umowy, jeśli podczas jej zawierania nie dokonano zakupu sprzętu. Dokupienie urządzenia do bieżącej umowy jest możliwe od 7 miesiąca od jej zawarcia.

W ramach oferty można też elastycznie zarządzać kartami SIM w swoich firmach. Opłata za kolejną kartę wynosi 30 zł netto, a gdy karta nie jest używana, opłata ta automatycznie obniża się do kwoty 1 zł netto miesięcznie. Opcja ta włącza się samoczynnie pół roku od zawarcia umowy.

 

Spoty z kampanii pokazują remont domu z ogrodem i jego prezentację sprzedażową w warunkach obostrzeń epidemicznych, poprzez transmisję internetową. Jednym z bohaterów kampanii jest właściciel firmy Trawnikserwis.pl Kamil Niewczas, korzystając z oferty biznesowej T-Mobile.

 

W kampanii promowany jest smartfon Samsung Galaxy S10 Lite, dostępny w ratach miesięcznych 50 zł netto na 36 miesięcy i opłatą na start w wysokości 1 zł (z VAT). Promocyjnie smartfon Samsung Galaxy S10 Lite dostępny będzie również w ratach miesięcznych 75 zł netto na 24 miesiące i opłatą na start również wynoszącą 1zł (z VAT).

 

Akcja obejmuje telewizję, internet i radio (60-, 45-, 30- i 15- sekundowe wersje spotu) oraz punkty sprzedaży T-Mobile Polska.

Kampanię przygotował departament zarządzania marką T‑Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Działania reklamowe w internecie przygotowała agencja VMLY&R, materiały BTL opracowała agencja ARC Worldwide Polska. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare.

W drugim kwartale br. T-Mobile Polska osiągnął wzrost przychodów o 3,4 proc. do 1,6 mld zł. Telekom miał 11,02 mln użytkowników (152 tys. więcej niż rok wcześniej), w tym 7,56 mln abonentów i 3,46 mln klientów ofert prepaidowych.

Dołącz do dyskusji: Remont i sprzedaż domu „bez nonsensów” reklamuje MagentaBiznes w T-Mobile (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl