SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Magia nagości. Polska 2” od 25 lutego w Zoom TV. „Runda z udziałem seniorów”

W piątek, 25 lutego Zoom TV rozpocznie emisję drugiego sezon programu „Magia nagości. Polska” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Zdjęcia no nowych odcinków realizowane były jesienią. - W drugiej serii stawiamy na jeszcze większą otwartość i różnorodność uczestników. Ciekawostką z pewnością będzie runda z udziałem seniorów - mówi nam Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV.

Beata Olga Kowalska, gospodyni „Magia nagości. Polska”; fot. Krystian SzczęsnyArticle

Show „Magia nagości. Polska” jest oparty na brytyjskim formacie „Naked Attraction” produkcji Studia Lambert, które jest częścią All3Media. Formuła programu polega na tym, że uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę jedynie na podstawie ich nagich ciał. Program jest eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Polską edycję programu - pod tytułem „Magia nagości. Polska” - zdecydowało się zrealizować Kino Polska TV dla naziemnego kanału Zoom TV. Jednocześnie jest to największa i zdecydowanie najdroższa produkcja w historii stacji. Pierwszy sezon nadawany był wczesną jesienią ub.r.

Nowe odcinki od 25 lutego

Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, premiera „Magia nagości. Polska 2” w Zoom TV odbędzie się w piątek, 25 lutego 2022 roku. Program będzie emitowany w piątki o godz. 23.00.

Zdjęcia do nowych odcinków były realizowane jesienią ub.r. „Magia nagości. Polska 2” będzie się składać z siedmiu odcinków, w którym pojawi się 14 uczestników (10 osób heteroseksualnych, 3 mężczyzn homoseksualnych i 1 osoba biseksualna).

- Pierwszy sezon programu „Magia nagości. Polska” w Zoom TV okazał się strzałem w dziesiątkę, dlatego decyzja o produkcji drugiej serii była dla nas formalnością. Mamy idealną prowadzącą, która świetnie oddaje ciałopozytywną ideę tego niezwykłego show, a do castingów zgłasza się coraz więcej chętnych - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV. W drugiej serii stawiamy na jeszcze większą otwartość i różnorodność uczestników. Ciekawostką z pewnością będzie runda z udziałem seniorów - dodaje.

Za produkcję wykonawczą projektu odpowiada spółka Jake Vision. Bez zmian program prowadzić będzie Beata Olga Kowalska, znana m.in. z serialu „Ranczo”.

„Magia nagości. Polska” hitem Zoom TV

Zoom TV pierwszy sezon „Magia nagości. Polska” nadawał w piątki o godz. 23.00, w okresie od 3 września do 1 października 2021 roku. Średnia widownia emisji cyklu wyniosła 229 tys. osób. Przełożyło się to na 3,50 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i 4,09 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

Najwięcej widzów zgromadził drugi odcinek, który śledziło 255 tys. widzów. To najchętniej oglądany odcinek w historii nadawania tego formatu w Zoom TV. Stacja zagraniczne edycje programu nadaje od 2019 roku, dotychczas (przed debiutem polskiej wersji show) najlepiej oglądany odcinek „Magii nagości” w historii Zoom TV pokazany został 28 lutego ub.r. (był to debiut drugiej niemieckiej odsłony show). Tego dnia cykl zgromadził 230 tys. widzów (2,98 proc. i 3,29 proc. udziału).

Premiery polskiej wersji „Magii nagości” miały kilkukrotnie wyższe wyniki, niż średnie długookresowe udziały stacji. Udział Zoom TV w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 0,49 proc., a w grupie 16-49 było to 0,52 proc.

Dołącz do dyskusji: „Magia nagości. Polska 2” od 25 lutego w Zoom TV. „Runda z udziałem seniorów”

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Lis
Będzie oglądane. Prowadząca super. Tylko uczestnicy mogliby być "milsi" w ocenach wyglądu osób tak jak to jest w zagranicznych edycjach.
odpowiedź
User
seniorzy
mamy ogladac pomarszczone rodzynki ??
odpowiedź
User
mar
mamy ogladac pomarszczone rodzynki ??


Obowiązkowe nie jest.
odpowiedź