SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zoom TV zadowolony z wyników „Magia nagości. Polska”, możliwy czwarty sezon. „Wizytówka naszej stacji”

Stacja Zoom TV wstępnie planuje realizację czwartego sezonu programu „Magia nagości. Polska” - Jest duża szansa, że będziemy kontynuować ten projekt, ale ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęliśmy - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Małgorzata Łupina, dyrektorka programowa i ds. produkcji telewizyjnej w Grupie Kino Polska.

Beata Olga Kowalska, gospodyni „Magia nagości. Polska 3”; fot. Krystian SzczęsnyArticle

Show „Magia nagości. Polska” jest oparty na brytyjskim formacie „Naked Attraction”. Formuła programu polega na tym, że uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę jedynie na podstawie ich nagich ciał. Program jest eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Jesienią br. Zoom TV emituje trzecią odsłonę produkcji, która po czterech pierwszych tygodniach nadawania gromadzi średnio 132 tys. widzów. Przekłada się to na 2,14 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 1,61 proc. w grupie komercyjnej 16-49 i 1,91 proc. w grupie 16-59.

Premiery polskiej wersji „Magii nagości” mają kilkukrotnie wyższe wyniki, niż średnie długookresowe udziały stacji. Udział Zoom TV w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w ub.r. wyniósł 0,49 proc., a w grupie 16-49 było to 0,52 proc.

- Jesteśmy zadowoleni z trzeciego sezonu programu „Magia nagości. Polska”, który aktualnie jest najbardziej rozpoznawalną pozycją ramówkową w Zoom TV. To wizytówka naszej stacji, która ciągle notuje bardzo dobre wyniki oglądalności, cieszy się też największym zainteresowaniem użytkowników naszego serwisu FilmBox+ - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Małgorzata Łupina, dyrektorka programowa i ds. produkcji telewizyjnej w Grupie Kino Polska.

Będzie czwarty sezon?

Zoom TV wstępnie planuje realizację czwartego sezonu programu „Magia nagości. Polska”, ale ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta. „Magia nagości. Polska 4” mogłaby trafić do ramówki stacji w 2023 roku. Ewentualną kontynuację cyklu najprawdopodobniej bez zmian poprowadzi Beata Olga Kowalska.

- Jest duża szansa, że będziemy kontynuować ten projekt, ale ostatecznej decyzji o wyprodukowaniu czwartego sezonu „Magii…” jeszcze nie podjęliśmy - mówi nam Małgorzata Łupina.

Za produkcję wykonawczą „Magia nagości. Polska” odpowiada spółka Jake Vision.

Dołącz do dyskusji: Zoom TV zadowolony z wyników „Magia nagości. Polska”, możliwy czwarty sezon. „Wizytówka naszej stacji”

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Angel
Piękna wizytówka! Szczególnie jak się trafi wesoła siedemdziesiątka!
odpowiedź
User
O6
Kiedy HD na satelicie? Metro i Nowa są dostępne w HD. Nadawcy tkwiący w SD przestają być konkurencyjni.
odpowiedź
User
qba
Jeśli to jest wizytówka stacji to ja dziękuję za taką stację. Zmarnowana częstotliwość.
odpowiedź