SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Magia nagości. Polska 2” wiosną w Zoom TV. „Jeszcze większa różnorodność uczestników”

Zoom TV wiosną 2022 roku pokaże drugi sezon programu „Magia nagości. Polska”. Nadal trwają poszukiwania uczestników do projektu, prowadzącą bez zmian będzie Beata Olga Kowalska. - W drugiej serii stawiamy na jeszcze większą różnorodność, dlatego szczególnie zależy nam na udziale osób niebinarnych - mówi Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV.

Beata Olga Kowalska, gospodyni „Magia nagości. Polska”; fot. Zoom TV Beata Olga Kowalska, gospodyni „Magia nagości. Polska”; fot. Zoom TV

Show „Magia nagości. Polska” jest oparty na brytyjskim formacie „Naked Attraction” produkcji Studia Lambert, które jest częścią All3Media. Formuła programu polega na tym, że uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę jedynie na podstawie ich nagich ciał. Program jest eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Polską edycję programu - pod tytułem „Magia nagości. Polska” - zdecydowało się zrealizować Kino Polska TV dla naziemnego kanału Zoom TV. Jednocześnie jest to największa i zdecydowanie najdroższa produkcja w historii stacji. Pierwszy sezon nadawany był wczesną jesienią br.

Nowe odcinki wiosną 2022 roku.

Od jakiegoś czasu trwają poszukiwania uczestników do drugiej edycji programu. Jak wynika z najnowszych informacji, premiera „Magia nagości. Polska 2” w Zoom TV odbędzie się wiosną 2022 roku.

- Popularność pierwszej edycji programu „Magia nagości. Polska” wśród widzów Zoom TV utwierdziła nas w przekonaniu, że jego obecność na naszej antenie była bardzo dobrym pomysłem. Program słynie z otwartości na każdego - niezależnie od płci, koloru skóry, narodowości czy orientacji seksualnej. W drugiej serii stawiamy na jeszcze większą różnorodność uczestników, dlatego szczególnie zależy nam na udziale osób niebinarnych. Serdecznie zapraszamy również kobiety. Pokażmy światu, jak pięknym i otwartym narodem jesteśmy - komentuje Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV.

Zdjęcia do nowych odcinków mają być realizowane wkrótce, za produkcję wykonawczą odpowiada spółka Jake Vision. Bez zmian program prowadzić będzie Beata Olga Kowalska, znana m.in. z serialu „Ranczo”.

„Magia nagości. Polska” hitem Zoom TV

Zoom TV pierwszy sezon „Magia nagości. Polska” nadawał w piątki o godz. 23.00, w okresie od 3 września do 1 października 2021 roku. Średnia widownia emisji cyklu wyniosła 229 tys. osób. Przełożyło się to na 3,50 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i 4,09 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

Najwięcej widzów zgromadził drugi odcinek, który śledziło 255 tys. widzów. To najchętniej oglądany odcinek w historii nadawania tego formatu w Zoom TV. Stacja zagraniczne edycje programu nadaje od 2019 roku, dotychczas (przed debiutem polskiej wersji show) najlepiej oglądany odcinek „Magii nagości” w historii Zoom TV pokazany został 28 lutego ub.r. (był to debiut drugiej niemieckiej odsłony show). Tego dnia cykl zgromadził 230 tys. widzów (2,98 proc. i 3,29 proc. udziału).

Premiery polskiej wersji „Magii nagości” miały kilkukrotnie wyższe wyniki, niż średnie długookresowe udziały stacji. Udział Zoom TV w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w ub.r. wyniósł 0,55 proc., a w grupie 16-49 było to 0,57 proc.

Dołącz do dyskusji: „Magia nagości. Polska 2” wiosną w Zoom TV. „Jeszcze większa różnorodność uczestników”

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jola
Super! Zgłoszenie wysłane. Czekam na odpowiedź:)
0 0
odpowiedź
User
Gość
Fantastyczny progra, choć w polskiej wersji sami brzydcy faceci, koniety troche lepsze, ale też bez szału
0 0
odpowiedź
User
Ress
Polacy mają małe... I ten program to niestety potwierdza... I nie gadajcie, że rozmiar się nie liczy. Owszem, liczy
0 0
odpowiedź