SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Maja Sablewska, Maria Winiarska i Zofia Zborowska-Wrona w kampanii #ZeroKompromisów Remingtona

Pod hasłem #ZeroKompromisów trwa kampania promująca innowacyjną linię Hydraluxe PRO marki Remington. Działania obejmują m.in. współpracę z influencerkami takimi jak Maja Sablewska, Maria Winiarska i Zofia Zborowska-Wrona, Agnieszka Niedziałek prowadząca kanał WWWłosy czy „Gaba Hair” Zalewska. Częścią kampanii jest też projekt CSR #DajWlosZRemington wspierający Fundację Rak’n’Roll. Za koncepcję kreatywną i jej realizację odpowiada agencja Neon Shake Advertising.

Article

Kampania #ZeroKompromisów jest poświęcona najnowszej linii produktów HydraLuxe PRO, które umożliwiają osiągnięcie profesjonalnych rezultatów bez uszkodzeń termicznych.

– Urządzenia Remington pozwalają naszym użytkowniczkom przede wszystkim wyrażać siebie. Teraz dzięki linii Hydraluxe PRO umożliwiamy tworzenie wyjątkowych stylizacji włosów bez obaw o ich zdrowy wygląd. Wtłoczeni w ramy norm kulturowych rezygnujemy z podejmowania odważnych wyborów w kwestii wyglądu, obawiając się krytyki. Misją marki Remington jest pomagać w budowaniu pewności siebie. Każdy z nas ma prawo wyglądać tak, jak lubi, i tutaj nasze stanowisko to #ZeroKompromisów! Zachęcamy, aby być sobą po swojemu – mówi Katarzyna Krauze, country sales & marketing manager w Spectrum Brands
Poland, dystrybutora marki Remington. 

Działania w ramach kampanii #ZeroKompromisów obejmują influencer marketing, content marketing, działania social media, kampanię w TV i digitalu oraz projekt CSR.

- Od początku planowania aktywności widzieliśmy, że to gamechanger w stylizacji i szukaliśmy kontekstu kulturowego, który połączy wyrazistą osobowość marki z przełomową funkcjonalnością. Dlatego do współpracy zaprosiliśmy mariaż influcenerek – ekspertkę w zakresie edukacji na temat pielęgnacji włosów, czyli Agnieszkę Niedziałek z kanału WWWłosy, stylistkę gwiazd „Gabę Hair” Zalewską, ale też influencerki z poza sektora beauty. Silne, odważne kobiety, które nie idą na kompromisy - Maja Sablewska, Zofia Zborowska-Wrona czy Marysia Winiarska. Równolegle postawiliśmy na content marketing i edukację w zakresie zaaawansowanej technologii produktów i w tym celu przygotowaliśmy e-booka z 23 pro tipami, jak układać włosy bez obaw o ich kondycję. Kampanię uzupełniają filmy instruktażowe i przygotowane przez polskie youtuberki tutoriale prezentujące działanie urządzeń Hydraluxe PRO. Istotnym elementem kampanii jest także kooperacja z Fundacją Rak’n’roll i akcja CSR #DajWlosZRemington, która pokazuje, że działania marketingowe mogą realnie pomóc. Czy to przez bezpośrednie wsparcie, oddanie włosów na peruki czy promocję programu DajWłos - mówi Anita Nowak, account & communication manager w Neon Shake Advertising, odpowiedzialna za prowadzenie kampanii.

Jednym z działań Fundacji jest Program DajWłos!, w ramach którego Rak’n’Roll zapewnia bezpłatne peruki osobom, które straciły włosy na skutek chemioterapii. W ramach akcji #DajWlosZRemington, marka przekazała darowiznę na produkcję peruk dla Podopiecznych Fundacji. Dodatkowo nagradza osoby, które przyczynią się do nagłośnienia programu i upowszechnienia wiedzy na temat jego zasad, fundując zestawy urządzeń Hydraluxe PRO i cięcie włosów na peruki w salonie gwiazd – Gaba Hair Story.

Za projekt i prowadzenie kampanii #ZeroKompromisów odpowiada agencja 360° Neon Shake Advertising.

Przed rokiem marka Remington była reklamowana hasłem "Bądź sobą po swojemu".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Maja Sablewska, Maria Winiarska i Zofia Zborowska-Wrona w kampanii #ZeroKompromisów Remingtona

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl