SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agencja dsk zajmie się kampanią promującą czytelnictwo w Polsce

Agencja reklamowa dsk wygrała przetarg Instytut Książki na realizację tegorocznej edycji kampanii "Mała książka - wielki człowiek" - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Budżet to blisko 1,8 mln zł.

fot. Shutterstock.comArticle

Przetarg Instytutu Książki dotyczy przygotowania i realizacji tegorocznej akcji "Mała książka - wielki człowiek" promującej czytelnictwo w Polsce.

Do przetargu zgłosiły się: Remarkable Ones wspólnie z Mastermind Media (oferta z ceną 2,67 mln zł), Fabryka Komunikacji Społecznej z Media Group (z ceną 1,7 mln zł), agencja reklamowa DSK (z ceną 1,91 mln zł), Grupa Eskadra z 38PR&Content Communication (z ceną 1,8 mln zł) oraz Tarraya (z ceną 2,97 mln zł).

Instytut Książki najwyżej ocenił ofertę agencji dsk, tym samym wybierając ją do współpracy.

Promocja czytania dzieciom już od narodzin

Kampania „Mała książka – wielki człowiek”, podobnie jak w latach poprzednich, skierowana jest do osób posiadających i/lub wychowujących dzieci (tj. rodziców i dziadków, pedagogów, nauczycieli, bibliotekarzy itp.). Ma promować czytanie dzieciom od narodzin aż po czas pierwszych lat edukacji szkolnej oraz chodzenie z dziećmi do bibliotek.

Agencja dsk będzie odpowiadać m.in. za przygotowanie szczegółowej koncepcji strategicznej i kreatywnej kampanii, przygotowanie planu mediów, kontentu kampanii, zakup mediów (telewizja, radio), płatną promocję w internecie i social mediach, działania PR i media relations itp.

Kampania ma być realizowana do połowy grudnia br., działania reklamowe w tv, radiu i internecie mają zakończyć się w połowie listopada br. Budżet wynosi 1,8 mln zł.

Ubiegłoroczną akcję Instytutu Książki "Mała książka - wielki człowiek" realizowały - wybrane również w przetargu - agencje dsk i Sigma Bis (wspólna agencja PZU i PKN Orlen).

Dołącz do dyskusji: Agencja dsk zajmie się kampanią promującą czytelnictwo w Polsce

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Lolo
Oho, pewnie znowu usłyszymy o wartościach średniowiecznej prozy Tokarczuk, noblistki naszej albo o Raku i jego wizjach Szeli, co pluł przez ramię, gdy furką jechał. A potem się dziwią, że ludzie nie czytają i nagród przyznanych przez światłych jurorków nie szanują.
odpowiedź
User
Tom
Durny artykuł i durny komentarz koło.
odpowiedź