SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Małgorzata Ambrożewicz na czele Marketplace w Kantar Polska

Małgorzata Ambrożewicz objęła stanowisko Kantar marketplace business development director.

Małgorzata Ambrożewicz Article

Małgorzata Ambrożewicz w ostatnim czasie zajmowała się badaniami kampanii mediowych w domenie media & digital w Kantar Polska. Do jej obowiązków należało kompleksowe prowadzenie projektów badawczych z zakresu szeroko rozumianego digitalu oraz budowanie relacji z klientami. Prowadziła również badania kampanii wielokanałowych i doradzała klientom pod kątem efektywności ich działań mediowych. 

Po stronie Kantar Polska była odpowiedzialna również za konkurs YouTube Works w Polsce, którego celem jest wyłonienie najbardziej kreatywnych i efektywnych reklam na polskim YouTube.

– Kantar Marketplace to odpowiedź na potrzeby rynku - platforma ta pozwala nam na jeszcze sprawniejsze doradzanie klientom w podejmowaniu kluczowych decyzji. Naszą ekspertyzę opieramy zarówno o unikalną i gromadzoną od lat wiedzę jak i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne wykorzystujące zaawansowaną analitykę danych, AI czy machine learning. Cieszę się, że będę miała okazję rozwijać rozwiązanie, które daje nam wyjątkową możliwość zrozumienia i wsparcia naszych klientów – komentuje nominację Małgorzata Ambrożewicz.

Dołącz do dyskusji: Małgorzata Ambrożewicz na czele Marketplace w Kantar Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl