SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Małgorzata Bochenek na czele połączonego działu biznesu i transformacji oraz digitalu IKEA Retail w Polsce

Małgorzata Bochenek przejęła odpowiedzialność za dział digital w IKEA Retail w Polsce. Tym samym, jako dyrektorka ds. rozwoju biznesu i transformacji, będzie kierowała zarówno dotychczasowym obszarem, jak i digital.

Małgorzata Bochenek Article

Dzięki połączeniu działu rozwoju biznesu i transformacji ze sferą digital, IKEA chce wzmocnić i przyspieszyć swój rozwój wielokanałowy, a także włączyć digital w procesy rozwojowe i transformacyjne, w oparciu o silne fundamenty, budowane w ostatnich latach.

Małgorzata Bochenek od ośmiu lat w IKEA

Małgorzata Bochenek od początku swojej drogi zawodowej była związana z obszarem HR w sektorze finansowym, następnie od 2015 roku w IKEA Retail w Polsce. Od 2018 roku odpowiadała w IKEA za rozwój obszaru innowacji, a od lipca 2019 roku za obszar business development, który skupia transformację, ekspansję, innowacje oraz zrównoważony rozwój.

Wraz ze swoim zespołem jest odpowiedzialna za zwiększanie dostępności IKEA poprzez inwestowanie w istniejące i nowe miejsca spotkań z klientami, realizację strategii People & Planet Positive, wdrażanie kolejnych innowacji i przekształcanie działalności IKEA w kierunku omnikanałowym.

Dołącz do dyskusji: Małgorzata Bochenek na czele połączonego działu biznesu i transformacji oraz digitalu IKEA Retail w Polsce

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
fan
z HR do digital? Szkoda, że nie z działu świeczki....
4 0
odpowiedź
User
rya
znaczy się Ikea będzie zwalniać ludzi
2 0
odpowiedź
User
adam
Zmienią nazwę z Ikea na lgbt+
1 0
odpowiedź