SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Małgorzata Dacko dołącza do zespołu producentów w Polsacie

Do zespołu producentów Telewizji Polsat dołączyła Małgorzata Dacko, która ostatnio przez 14 lat pracowała w Jake Vision.

Małgorzata DackoArticle

W Jake Vision Dacko pełniła funkcję producenta kreatywnego, reżysera i scenarzysty. Współpracowała z ramienia producenta przy takich programach jak „Must be the music”, Top Chef, Hell's Kitchen dla Polsatu, „Milionerzy” dla TVN-u czy „Bake off. Ale ciacho” dla TVP.

- Bardzo cenię zapał i doświadczenie Małgosi, którą miałam okazję poznać podczas współpracy z Jake Vision, przy takich programach jak „Must be the music”, „Hell's Kitchen”, „Top Chef”, „Wyspa przetrwania” i wielu innych. Dlatego cieszę się, że dołącza do ekipy Polsatu, bo doświadczenie, które pozyskała pracując z Janem Kępińskim jest niezwykle cenne - mówi Nina Terentiew, członek zarządu, dyrektor programowa Telewizji Polsat.

Małgorzata Dacko jest absolwentką Instytutu Dziennikarstwa na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, autorką książki na temat nieudanych fuzji medialnych "Wielkie fiasko", publikowała również swoje felietony na łamach "Puls Biznesu".