SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Małgorzata Kożuchowska inicjuje challenge wspierający akcję charytatywną „Milion na Milion”

Wystartował świąteczny challenge wspierający akcję charytatywną „Milion na Milion” zorganizowaną przez aktorkę Małgorzatę Kożuchowską. Akcję wspiera agencja Stor9, której klientką jest Kożuchowska.

Article

Akcja "Milion na milion" zainicjowana została wiosną tego roku przez Małgorzatę Kożuchowską. Jej celem jest zapewnienie potrzebującym dzieciom sprzętu, umożliwiającego im uczestnictwo w zajęciach online, zdobywanie wiedzy i podjęcie walki o lepszą przyszłość.  

Aktorka zdecydowała się na współpracę z Akademią Przyszłości, która zrzesza dzieci zmagające się z niską samooceną, a także wykluczeniem społecznym. To właśnie dla nich zostaną zakupione laptopy z zebranych środków.

W ramach charytatywnego challenge’u #milionnamilion, który wystartował 6 grudnia br. każdy może wziąć udział i nominować kolejne osoby korzystając z szablonu, a wybrane filmiki, na których jest oznaczona Małgorzata Kożuchowska, wyświetla na swoim profilu.

Na liście znanych osób, które wzięły już udział w challenge'u, są m.in.  Anna i Robert Lewandowscy, Szymon Majewski, Grubson, Rafał Zawierucha, Katarzyna Zawadzka, Ewa Gorzelak, Ada Fijał,  Beata Ścibakówna, Dawid Woliński, Hubert Hurkacz, Marcin Tyszka, LUC, Joanna Dark, Małgorzata Pieńkowska, Mariusz Ostrowski, Olga Kozierowska, Dorota Haller, Joanna Koroniewska, Kasia Ankudowicz, Paulina Chruściel, Tomasz Ciachorowski, Paweł Ciołkosz, Ania Gzyra, Paulina Holtz, Ania Jarosik, Elżbieta Jarosik, Ania Karczmarczyk, Monika Krzywkowska, Kamil Kula, Anna Mucha, Maciej Radel, Magda Stużyńska, Marta Żmuda Trzebiatowska i wielu innych.

Za pomysł akcji i kreację odpowiada agencja Stor9, grafiki przygotował Maciej Święty. Koncept kreatywny kampanii przygotowała laureatka konkursu „Milion na Milion” Małgorzata Krześniak, który został przeprowadzony przez Małgorzatę Kożuchowską podczas pierwszej odsłony akcji.

Dołącz do dyskusji: Małgorzata Kożuchowska inicjuje challenge wspierający akcję charytatywną „Milion na Milion”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl