SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Małgorzata Ohme przeprasza za swoje zachowanie podczas jazdy autem

Prowadząca „Dzień dobry TVN”, Małgorzata Ohme, w środę rano nagrywała stories, prowadząc auto i równocześnie trzymając na kolanach małego pieska. Nagranie krytycznie ocenili internauci oraz blogerka Niewyparzona Pudernica.

Małgorzata Ohme, fot. materiały prasoweArticle

Niewyparzona Pudernica w ostatnich dniach skrytykowała postępowanie Grażyny Szapołowskiej, która także nagrywała stories,  prowadząc samochód. Blogerka wysłała zawiadomienie na policję, załączając film dostępny na profilu znanej aktorki.

W środę skomentowała także postępowanie Małgorzaty Ohme, która nie dość, że nagrywała podczas jazdy, to wiozła na fotelu kierowcy swojego pieska. Psycholożka nagranie usunęła, ale blogerka zdążyła je zapisać i poinformowała Małgorzatę Ohme, że zgłosi sprawę na policję.

Oświadczenie Małgorzaty Ohme

Prowadząca „Dzień dobry TVN” przeprosiła za swoje zachowanie poprzez materiał wideo opublikowany na Instagramie. Podziękowała za wszystkie komentarze i uwagi. Wyjaśniła: „Rzeczywiście moje zachowanie było absolutnie niebezpieczne. Nie zdawałam sobie z tego sprawy. Nigdy w życiu nie naraziłabym mojego ukochanego psa na niebezpieczeństwo, ale macie rację. Bardzo was przepraszam. Zupełnie nie jest to zachowanie, które powinno być naśladowane. Każdy z nas popełnia błędy. Moja Zuza musi się nauczyć jeździć w transporterze. Nie wolno nagrywać podczas jazdy, nawet jeśli się stoi na światłach. Bardzo was przepraszam i dziękuję, że dbacie o bezpieczeństwo na drogach”.

Kolizja z udziałem streamerki Sidneuke

Warto przypomnieć, że niedawno podobnie niebezpieczne zachowanie na drodze zakończyło się potrąceniem psa. Streamerka Sidneuke w miniony piątek potrąciła psa, gdy jednocześnie prowadziła samochód oraz nagrywała transmisję. Po całym zdarzeniu obwiniała hipotetycznych właścicieli czworonogów, które biegały w miejscu zdarzenia. Nie podjęła żadnej refleksji na temat nieostrożności podczas jazdy, stwierdziła jedynie, że: „Te psy non stop są na ulicy. Od razu mówię, że nie powinny psy być na wolności i jest to złe. Jest to niezgodne z prawem. Nie możecie zostawiać psów bez opieki” niezważając na to, kilka sekund wcześniej wykazała się skrajną nieodpowiedzialnością.

Interwencja DIOZ

Streamerka według relacji innych portali, odjechała, nie udzielając psu pomocy. Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt zapowiedział złożenie zawiadomienia do prokuratury w tej sprawie. Według relacji osób słuchających transmisji streamerka usiłowała pomóc psu i skontaktować się z jego opiekunami, ale nie było ich w domu. Pies uciekł, najprawdopodobniej został zraniony w łapę.

Wszystkie te incydenty miały miejsce w ciągu jednego tygodnia i zostały ujawnione przez bohaterki wydarzeń.

Dołącz do dyskusji: Małgorzata Ohme przeprasza za swoje zachowanie podczas jazdy autem

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ninho
Całe szczęście te wszystkie wywiady prowadzone w samochodach (szczególnie gdy jeden z rozmówców siedzi na tylnym siedzeniu i kierowca-dziennikarz wciąż się do niego odwraca) są bezpieczne.
odpowiedź