SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Małgorzata Plawgo współpracuje z Polska Press. Przygotowuje magazyn „Strona Kobiet” w Lublinie

W środę, 30 września, ukaże się pierwsze wydanie specjalnego dodatku do „Kuriera Lubelskiego” (Polska Press Grupa), pt. „Strona Kobiet”. Redaktor prowadzącą magazynu jest Małgorzata Plawgo, która we wrześniu br. dołączyła do lubelskiego oddziału Polska Press jako współpracownik.

Article

„Strona Kobiet” jest bezpłatnym kolorowym magazynem dla pań, wychodzącym już od 2019 roku w mutacjach regionalnych Polska Press Grupy w Gdańsku, Bydgoszczy i Łodzi.  Lubelskie wydanie będzie ukazywać się jako dwumiesięcznik, każdemu z nich towarzyszyć będzie spotkanie kobiet poświęcone tematowi przewodniemu. Tematem przewodnim numeru wrześniowo-październikowego w Lublinie są „Kobiety w biznesie”. Partnerem wydania jest Miasto Inspiracji Lublin.
 

 

Redaktor prowadzącą nowego wydawnictwa jest Małgorzata Plawgo, która od kilku tygodni współpracuje z lubelskim oddziałem Polska Press. Plawgo do 2018 roku pracowała w Agorze, min. jako szefowa redakcji lokalnych, serwisu Wyborcza.pl i dyrektor PR Next Film.

Autorem projektu graficznego i dyrektorem artystycznym magazynu jest Tomasz Bocheński. Numer będzie dołączony do środowego wydania „Kuriera Lubelskiego”, dostępny będzie także na stronie dla prenumeratorów i dystrybuowany w Lublinie oraz Zamościu w miejscach publicznych.

W lutym 2017 roku wydawca udostępnił serwis internetowy Stronakobiet.pl. Magazyn jest jego printową wersją.

W 2019 roku grupa kapitałowa Polska Press zanotowała spadek przychodów sprzedażowych do 398,44 mln zł oraz zysku netto do 8,59 mln zł. Wpływy ze sprzedaży gazet zmalały o 8,9 proc., z reklam - o 4,9 proc., a liczba pracowników - o 107 (do 2 126).

Dołącz do dyskusji: Małgorzata Plawgo współpracuje z Polska Press. Przygotowuje magazyn „Strona Kobiet” w Lublinie

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Q
Utalentowana Małgosia.
odpowiedź
User
holl
Sięganie po bardzo głeębookie rezerwy haha. Ale jak nie ma fachowców.
odpowiedź
User
Ole
Ta pani uczy jogi
odpowiedź