SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Małgorzata Rogala naczelną „Czterech Kątów”. Odchodzi Iwona Kmita

Małgorzata Rogala - redaktor naczelna miesięcznika „Dom & Wnętrze” - od grudnia br. zostanie nową redaktor naczelną „Czterech Kątów” (oba tytuły Agora). Zastąpi na tym stanowisku Iwoną Kmitę, która odchodzi z wydawnictwa.

Małgorzata Rogala Article

Rogala ma łączyć kierowanie oboma miesięcznikami na stałe. - „Cztery Kąty” i „Dom & Wnętrze” to magazyny z tego samego segmentu wnętrzarskiego, które różnią się formułą i prezentowanymi treściami. Chcemy dalej rozwijać oba tytuły, dbając o ich wyjątkowy charakter i grono czytelników każdego z nich. Połączenie stanowisk redaktorów naczelnych magazynów pozwoli nam sprawniej realizować te zadania - mówi Wirtualnemedia.pl Bogusława Kotowska, wydawca obu pism.

Małgorzata Rogala pracuje w Agorze od lipca 2013 r. (więcej na ten temat). Jako redaktor naczelna miesięcznika „Dom & Wnętrze” odpowiadała za przygotowanie relaunchu pisma, który miał miejsce jesienią ub.r. Wcześniej Rogala pracowała przez 10 lat w „Elle” jako wicenaczelna i szefowa działu uroda. Przez dwa lata była też redaktor naczelną magazynu wnętrzarskiego „Dom z pomysłem”.

Agora nie komentuje przyczyn rozstania z Iwoną Kmitą, która redaktor naczelną „Czterech Kątów” została w 2005 roku. W spółce pracowała w sumie przez 11 lat.

Z danych ZKDP wynika, że sprzedaż ogółem „Czterech Kątów” w sierpniu br. wyniosła 58 199 egz. Z kolei łączone wydanie lipcowo-sierpniowe pisma „Dom & Wnętrze” miało sprzedaż ogółem na poziomie 13 266 egz. (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Małgorzata Rogala naczelną „Czterech Kątów”. Odchodzi Iwona Kmita

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ilona
Szkoda bardzo. Iwona Kmita wyprowadziła ten tytuł na pozycje lidera i utrzymywała na niej przez wiele lat.
15 10
odpowiedź
User
Ania
Niech zrezygnuje z etatu i za pieniądze dla dziennikarzy na śmieciówkach pisze do prowadzonego przez siebie tytułu. Razem z Kmitą.
11 11
odpowiedź
User
zainteresowana
Ciekawe jakie zmiany wprowadzi, może na lepsze
8 12
odpowiedź