SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Euvic Media będzie promować Małopolskę za granicą

Agencja Euvic Media wygrała przetarg władz województwa małopolskiego na realizację w internecie kampanii promującej ten region w Wielkiej Brytanii i Niemczech - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Budżet akcji wynosi 2,1 mln zł.

Article

Zaplanowana przez władze województwa małopolskiego kampania ma być realizowana w internecie. Działania mają promować ofertę turystyczną Małopolski zorientowaną na turystykę aktywną, kulturową, kulinarną, spa i wellness w Wielkiej Brytanii i w Niemczech.

Kampania ma być realizowana najpóźniej w okresie od 1 kwietnia do 30 września br., a jej budżet wynosi 2,1 mln zł netto (bez VAT).

Oferty w przetargu złożyły trzy agencje: Mexad, Mastermind Media i Euvic Media. Najwyżej oceniona została oferta Euvic Media.

Agencja ta zajmie się rezerwacją i zakupem mediów internetowych na potrzeby kampanii, z uwzględnieniem geotargetowania na obszar Wielkiej Brytanii i Niemiec oraz dopasowania do profilu grupy docelowej. Agencja będzie też odpowiadać za dostosowanie form reklamowych do potrzeb ekspozycji w internecie.

 

 

Dołącz do dyskusji: Euvic Media będzie promować Małopolskę za granicą

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
STARE LOGO SPRZED KILKU LAT
aktualne https://www.malopolska.pl/marka-malopolska/system-identyfikacji-wizualnej-wojewodztwa-malopolskiego
odpowiedź
User
Onus Finance
Witam, Czy masz projekt, który potrzebuje pilnej pożyczki?
Odwiedź nas już dziś, aby rozważyć https://onusfinance.com
odpowiedź
User
Onus Finance
Witam, Czy masz projekt, który potrzebuje pilnej pożyczki?
Odwiedź nas już dziś, aby rozważyć

https://onusfinance.com
odpowiedź