SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

"Mamy kota na punkcie mleka" - kampania za 2,4 mln euro

Jesienią przyszłego roku w prasie, radiu i internecie ruszy kampania informacyjno-promocyjna na rzecz mleka i wybranych produktów mleczarskich. Za jej realizację i przygotowanie będą odpowiedzialne firmy Ecorys i M&CC.

Oferta konsorcjum Ecorys oraz M&CC została najwyżej sklasyfikowana przez Polską Izbę Mleka oraz Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka, które  zakończyły postępowanie konkursowe dotyczące przygotowania i realizacji kampanii.

Kampania zainicjowana przez Polską Izbę Mleka oraz PFHBiPM ubiega się o dofinansowanie ze środków RP i UE w ramach mechanizmu Wspólnej Polityki Rolnej "Wsparcie działań promocyjno-informacyjnych na rynkach wybranych produktów rolnych".

Akcja będzie miała na celu edukację na temat wartości odżywczych mleka i przetworów, wzmocnienie pozytywnego wizerunku oraz zwiększanie konsumpcji mleka, jogurtów oraz serów żółtych w Polsce. Start programu przewidziany jest - po uzyskaniu dofinansowania UE - na wrzesień 2012 r.

Trzyletnia kampania "Mamy kota na punkcie mleka" o wartości ponad 2,4 mln euro netto będzie miała zasięg ogólnopolski. Akcja ruszy na jesieni 2012 roku. Obejmie prasę kobiecą, radio oraz odsłonowe i kontekstowe kampanie online.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Mamy kota na punkcie mleka" - kampania za 2,4 mln euro

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl