SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marcin Gadziński po ponad 20 latach odchodzi z Agory

Marcin Gadziński, ostatnio dyrektor ds. nowych przedsięwzięć w portalu Gazeta.pl, a wcześniej jego dyrektor zarządzający, odchodzi z Agory - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. W spółce pracował przez ponad 20 lat.

 

Marcin GadzińskiArticle

- Po kilku latach w GW, 8 latach w Sport.pl i 5 latach w Gazeta.pl - z przerwą na urlop rodzicielski - przyszedł czas na zmianę. Wielu ludzi, z którymi budowaliśmy i rozwijaliśmy Sport.pl i Gazeta.pl pełni dziś fantastyczne role w polskim, i nie tylko, internecie. Jestem z tego ogromnie dumny - napisał Gadziński w wiadomości do pracowników portalu Gazeta.pl. - Nie wiem jeszcze wszystkiego co dalej, ale mam ogromnie dużo wdzięczności za te lata. Dla wszystkich, z którymi pracowałem. Wielkie, wielkie dzięki - dodał.

- Mogę potwierdzić, że wspólnie z Marcinem Gadzińskim podjęliśmy decyzję o zakończeniu współpracy. Wybrane projekty, które nadzorował do tej pory Marcin Gadziński opieką obejmie Artur Birnbaum - informuje Wirtualnemedia.pl Nina Graboś, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej w Agorze.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/gazeta-wyborcza-cena-podwyzka-piatek-sobota ##

Birnbaum jest dyrektorem ds. badań i strategii w Gazeta.pl.

Marcin Gadziński pracował w Gazeta.pl, Sport.pl i "Gazecie Wyborczej"

Marcin Gadziński dyrektorem nowych przedsięwzięć w Gazeta.pl był od września 2021 r. W latach 2017-2021 r. był dyrektorem zarządzającym portalu, wcześniej pełnił funkcję dyrektora serwisu Sport.pl i był jego redaktorem naczelnym.

Przed przejściem do Gazeta.pl pracował w "Gazecie Wyborczej" jako zastępca szefa działu sportowego, redaktor działu zagranicznego i korespondent w Stanach Zjednoczonych.

Jak wynika z badania Mediapanel, strona główna Gazeta.pl w lutym br. miała 4,04 mln użytkowników, natomiast cały portal zanotował 13,18 mln użytkowników, 43,89 proc. zasięgu oraz 30 minut i 11 sekund średniego czasu korzystania przez odwiedzającego.

W czwartym kwartale ub.r. grupa kapitałowa Agora przy wzroście przychodów o 56,7 proc. do 351,7 mln zł osiągnęła 24,2 mln zł zysku netto, to jej pierwszy kwartalny zysk netto od dwóch lat. Całoroczna strata netto holdingu zmalała ze 130,2 do 46,6 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Marcin Gadziński po ponad 20 latach odchodzi z Agory

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Niesluchacz
Nie wiem jeszcze wszystkiego co dalej // Wspólnie podjęliśmy decyzję ...
odpowiedź
User
frej
Na Pana miejsce mam 10 stażystów
odpowiedź
User
Aga R.
Powodzenia, Marcin!
odpowiedź