SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marcin Herman szefem działu PR i komunikacji wewnętrznej Alior Banku, Michał Wójcik – p.o. dyrektora marketingu

Marcin Herman objął stanowisko dyrektora nowo utworzonego działu PR i komunikacji wewnętrznej w Alior Banku. Na czele działu marketingu stoi Michał Wójcik, jako p.o. dyrektora marketingu.

Article

Dział PR i komunikacji wewnętrznej Alior Banku powstał w wyniku połączenia zespołu PR (wydzielonego z dotychczasowego Departamentu Marketingu i PR) oraz zespołu komunikacji wewnętrznej, działającego do tej pory w strukturach Pionu HR. Wydzielono też jako samodzielny dział marketingu.

Marcin Herman w Alior Banku pracuje od lutego 2018 roku

Na czele działu PR i komunikacji wewnętrznej stanął Marcin Herman. W Alior Banku pracuje od lutego 2018 roku. Dotychczas pełnił funkcję dyrektora ds. komunikacji wewnętrznej i wizerunku pracodawcy. Wcześniej był związany z agencją Profile. Posiada ponad 15 lat doświadczenia w obszarze komunikacji, które zdobywał pracując dla takich klientów jak m.in. PGNiG, mBank, PZU, GPW, Kompania Piwowarska, ZT Kruszwica, DOZ, PGE, Orange. W swojej dotychczasowej karierze doradzał klientom w zakresie komunikacji korporacyjnej, kryzysowej i wewnętrznej, jak również prowadził i nadzorował szereg wielokanałowych kampanii informacyjnych, wizerunkowych i edukacyjnych.

Z kolei na czele działu marketingu stoi Michał Wójcik, jako p.o. dyrektora marketingu.

Przypomnijmy, że z końcem stycznia br. z Alior Banku odszedł dotychczasowy dyrektor marketingu i PR, Miłosz Horodyski. Obecnie pracuje w Grupie Lotos jako koordynator ds. komunikacji i PR.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marcin Herman szefem działu PR i komunikacji wewnętrznej Alior Banku, Michał Wójcik – p.o. dyrektora marketingu

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
*
czasy świetnosci ten brand powoli ma chyba za sobą
5 5
odpowiedź
User
T
Dobra decyzja Aliora. Panu Marcinowi gratulujemy awansu!
4 4
odpowiedź