SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marcin Jeziorski jako wiceprezes Mediacapu zajmie się jego firmami reklamowymi

Prezes agencji reklamowej Scholz & Friends Warszawa Marcin Jeziorski został wiceprezesem holdingu Mediacap, do którego oprócz tej agencji należą m.in. The Digitals i Em Lab. W zarządzie Mediacapu pozostają prezes Jacek Olechowski i wiceprezes ds. finansów Edyta Gurazdowska.

Marcin Jeziorski Article

Jako wiceprezes Mediacapu Marcin Jeziorski będzie odpowiadał za nadzór i integrację struktur Scholz & Friends Warszawa, The Digitals i Em Lab. Został powołany na trzyletnią kadencję.

- Po sukcesie, jaki osiągnął w Scholz & Friends Warszawa, wierzymy, że Marcin będzie najlepszym liderem do poprowadzenia kolejnego etapu naszej strategii w segmencie reklamowym: lepszej integracji biznesów i dalszej budowy udziałów rynkowych w kluczowych dla nas segmentach: ATL, digital, eventach i BTL - uzasadnia Jacek Olechowski, prezes Mediacapu.

Kierowana przez Jeziorskiego Scholz & Friends Warszawa od ponad roku prowadzi ATL-ową komunikację marketingową taryfy Plush opartą na brand hero Plushaku (obejrzyj nową reklamę z jego udziałem). Wiosną br. wygrała przetarg na obsługę sieci Plus, dla której przygotowała format reklamowy „Ja+” skierowany głównie do młodych odbiorców. Od dwóch miesięcy w reklamach sieci występują polscy siatkarze. W zeszłym tygodniu Scholz & Friends Warszawa została nagrodzona Srebrnym Bębnem w konkursie Golden Drum za ekologiczny mural zrealizowany dla PGE.

Jeziorski zarządza Scholz & Friends Warszawa od września 2011 roku. Wcześniej pracował na stanowiskach menedżerskich w agencjach D’Arcy, G7, Saatchi & Saatchi i Team One oraz kierował agencją 303. Z branżą reklamową jest związany od ponad 15 lat.

W pierwszej połowie br. Mediacap (do którego oprócz Scholz & Friends Warszawa, Em Lab i The Digitals należą firma badawcza IQS i spółka technologiczna Edge Technology) zanotował 29,1 mln zł wpływów i 1,9 mln zł zysku netto.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marcin Jeziorski jako wiceprezes Mediacapu zajmie się jego firmami reklamowymi

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl