SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marcin Jeziorski CCO w Mediacap

Marcin Jeziorski objął dodatkową funkcję chief commercial officer w holdingu marketingowo-badawczym Mediacap, którego jest obecnie wiceprezesem.

Marcin JeziorskiMarcin Jeziorski

Jeziorski obok nadzoru nad Grupą S/F, będzie odpowiadał także za nowy obszar związany z szybszą komercjalizacją i rozwojem wszystkich usług oraz generowanie synergii w ramach holdingu.

W nowej roli będzie wspierać zarządy kluczowych segmentów Mediacap w zakresie innowacji usługowych i produktowych oraz partnerstw strategicznych ze szczególnym naciskiem na  najistotniejsze obszary wzrostu holdingu:  influencer marketing, gaming marketing, video content online oraz ecommerce.

- Marcin jako szef Grupy S/F przez ostatnie 10 lat zbudował silny biznes komunikacyjny, którego wyniki finansowe w dużej mierze sfinansowały nasze wejście w nowe segmenty działalności. Jest też współautorem strategii ekspansji Mediacap w rynek influencer i gaming marketingu. Teraz, kiedy jesteśmy liderem tego rynku, jest kluczowe, aby mógł mocniej wesprzeć holding w dalszym skalowaniu tych usług i produktów. Do tej pory zarząd Mediacap był głównie skupiony na nadzorze właścicielskim i M&A, dzięki nowej roli Marcina będziemy mogli mocniej wesprzeć nasze spółki również na poziomie komercyjnym  - komentuje Jacek Olechowski, prezes Mediacap.

Marcin Jeziorski w Mediacap od prawie 10 lat

Marcin Jeziorski od 2011 związany jest z Mediacap,  najpierw jako prezes należącej do holdingu agencji komunikacyjnej Scholz & Friends Warszawa, a od 2015 r. jako CEO Grupy S/F oraz wiceprezes Mediacap. Był zaangażowany m.in. w wejście  holdingu w obszar influencer marketingu i gamingu.

Z rynkiem marketingowym związany od blisko 20 lat. Zaczynał pracę w 2002 roku w sieci D’Arcy. Pracował w Saatchi & Saatchi, Team One oraz Y&R/303.

W trzecim kwartale ub.r. Mediacap zanotował spadek skonsolidowanych przychodów sprzedażowych o 10 proc. do 28,78 mln zł oraz wzrost wyniku netto z 216 tys. zł straty do 1,39 mln zł zysku. W pierwszych trzech kwartałach ub.r. przychody LTTM w ujęciu like-for-like zmalały o 11 proc., Grupy S/F - o 18 proc., a IQS - o 24 proc.

Mediacap jest notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy. W poniedziałek na koniec sesji za akcję spółki płacono 2 zł, co daje kapitalizację wynoszącą 37,64 mln zł. Większościowym akcjonariuszem spółki jest jej prezes Jacek Olechowski (ma walory stanowiące 52,08 proc. kapitału), natomiast do wiceprezes Edyty Gurazdowskiej należy 7,02 proc. akcji.

Dołącz do dyskusji: Marcin Jeziorski CCO w Mediacap

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Media Cap
Coo?
odpowiedź