SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marcin Łaskawski prezesem Divante, Tomasz Karwatka w radzie nadzorczej

Tomasz Karwatka, współzałożyciel i dotychczasowy prezes Divante, po 13 latach kierowania firmą przechodzi do jej rady nadzorczej. Także do rady przenosi się jego brat, dotychczasowy wiceprezes i współzałożyciel Divante Piotr Karwatka. Nowym CEO firmy zostaje Marcin Łaskawski.

Marcin Łaskawski Article

"Rok 2020 był wyzwaniem, a mimo tego nasz wspaniały zespół wypracował wysokie wzrosty. Celem Divante jest kontynuowanie tego wzrostu i stanie się top-of-mind eCommerce technology company. To najlepszy czas dla nas by zrobić kolejny krok" - poinformował we wtorek na Facebooku Tomasz Karwatka. "Proces sukcesji zajął nam blisko 2 lata. Jestem bardzo zadowolony, że stworzyliśmy świetną organizację, która będzie się dalej rozwijać samodzielnie" - dodał.

Nowym CEO Divante zostaje Marcin Łaskawski, który pracuje w firmie od 4 lat. Pełnił w Divante funkcję COO i CFO. Wcześniej pracował w EY oraz w Carrefourze i Travelplanet.

Nowego prezesa będzie wspierał Piotr Maksim, który w Divante pracuje od blisko 2 lat, ostatnio jako Chief Growth Officer. Wcześniej pracował w odnoszących sukcesy firmach IT, pracował także na liderskich pozycjach w Volvo w Szwecji.

"Razem z Piotrem Karwatką od dawna jesteśmy zaangażowani w obszar nowych produktów i innowacji. Chcielibyśmy docenić wysiłki Marcina Łaskawskiego i Piotra Maksima, którzy od dłuższego czasu zajmują kierownicze stanowiska w spółce i jednocześnie ujednolicają strukturę zarządzania. Jako członkowie rady nadzorczej Divante będziemy wspierać wszelkie inicjatywy rozwojowe" - zapowiedział w oficjalnym komunikacie Tomasz Karwatka.

Dodał także, że częścią planu rozwoju spółki jest zmiana jej formy prawnej na spółkę akcyjną.

Divante  zajmuje się dostarczaniem rozwiązań e-commerce dla klientów. Zatrudnia ponad 250 ekspertów. W swoim portfolio ma ponad 1000 zrealizowanych projektów dla 400 klientów z całego świata.

Divante należy do Grupy OEX. Grupę tworzy kilkanaście spółek, które zatrudniają łącznie ponad 1 500 osób. Do grona klientów OEX należą wiodące polskie i zagraniczne marki z branży e-commerce, FMCG i telekomunikacyjnej.

Tomasz Karwatka przed założeniem Divante był dyrektorem operacyjnym agencji interaktywnej Janmedia Interactive.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marcin Łaskawski prezesem Divante, Tomasz Karwatka w radzie nadzorczej

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kawalarz
Tomasz Karwatka na zdjęciu bez krawatka xD
0 1
odpowiedź