SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marcin Mazurkiewicz, Robert Różycki i Aleksander Szafaryn brand managerami w Gemius

Gemius rozszerzył dział sprzedaży i marketingu o stanowisko brand managera. Zostały na nie powołane trzy osoby, które pracowały wcześniej w firmie: Marcin Mazurkiewicz, Robert Różycki i Aleksander Szafaryn.

Marcin Mazurkiewicz, Robert Różycki i Aleksander Szafaryn brand managerami w Gemius

Nowi brand managerowie będą odpowiedzialni za zarządzanie kluczowymi produktami rozwijanymi przez spółkę zarówno na rynku polskim, jak i w kilkudziesięciu krajach Europy i Bliskiego Wschodu. Ich działania będą się skupiały na koordynowaniu i wdrażaniu innowacyjnych działań marketingowych, promocji i prezentacji badań oraz inicjowaniu i przeprowadzaniu akcji szkoleniowych, wsparcia technicznego, a także analiz rynkowych i narzędzi badawczych.

Aleksander Szafaryn został brand managerem badania gemiusStream. Jest twórcą i promotorem autorskich projektów konsultingowych oraz rozwiązań help deskowych, a także audytorem i managerem projektów Visual Identity/IT Consulting. W trakcie swojej kariery zawodowej pracował i realizował projekty  dla takich marek jak Unilever, Bonnier Bussiness, Aprilia, Lionbridge i Colliers International.

Robert Różycki odpowiada za badanie gemiusHeatMap. Od 2009 r., gdy rozpoczął pracę w Gemius, odpowiada za rozwój, promocję i wsparcie sprzedaży badania gemiusHeatMap. Współpracuje z programistami, odpowiada za ustalanie i nadzorowanie procesu wprowadzania nowej funkcjonalności, konsulting z działami sprzedaży Gemius na wszystkich rynkach oraz opiekę nad kluczowymi klientami gemiusHeatMap. Regularnie występuje również na warsztatach szkoleniowych prowadzonych przez firmę. W przeszłości pracował w międzynarodowych firmach, takich jak Stora Enso czy GfK Polonia, gdzie pełnił rolę kierownika produktu IT.

Trzeci z nowych brand managerów – Marcin Mazurkiewicz – koordynuje rozwój bazy gemiusGeo, rozwiązania Vsender, serwisu www.rankingcee.com oraz innych narzędzi wspierających badania oferowane przez Gemius. Z firmą jest związany od września 2008 r. Zanim został powołany na stanowisko brand managera, pracował w dziale wsparcia sprzedaży.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Marcin Mazurkiewicz, Robert Różycki i Aleksander Szafaryn brand managerami w Gemius

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ekspert
gratulacje
odpowiedź