SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marcin Strzałkowski i Łukasz Szczybelski odchodzą z VML. Zakładają własną agencję kreatywną Cut The Mustard

Marcin Strzałkowski i Łukasz Szczybelski, dotychczasowi dyrektorzy kreatywni warszawskiego oddziału VML Poland, zakładają własną agencję kreatywną Cut The Mustard. Partnerem nowej agencji będzie firma Move Closer, która zapewni zaplecze technologiczno-produkcyjne.

Łukasz Szczybelski i Marcin StrzałkowskiArticle

Marcin Strzałkowski i Łukasz Szczybelski są związani z rynkiem reklamy od ponad 10 lat. Wspólnie pracowali w agencjach VML Poland i K2 Internet, odpowiadając m.in. za komunikację takich marek jak Orange, Lay’s, Danone, mBank, Metafen, IKEA, PZU i Volkswagen. Za zrealizowane kampanie otrzymali ponad 90 nagród i wyróżnień, w tym Effie Awards, KTR, Cresta Awards, FWA, PromaxBDA i London International Awards.

Teraz odchodzą ze struktur VML i zakładają własną agencję. Cut The Mustard ma zapewniać nie tylko strategię i kreację, ale także pełną realizację kampanii.

- Dziś skuteczny jest przede wszystkim marketing oparty o dobry pomysł. To, czy coś jest bardziej efektywne, zależy od stawianych celów. Kluczem jest dobra idea oraz stworzony na jej podstawie wysokiej jakości content, wywołujący zaplanowaną reakcję. Marka musi przekazać go odbiorcy we właściwym miejscu i czasie. Pomogą w tym narzędzia, takie jak programmatic i odpowiednie użycie influencerów - zauważa w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl Łukasz Szczybelski.

Zdaniem założycieli Cut The Mustard, polski rynek jest od dawna otwarty na rozwiązania 360 stopni i świadomie wymaga nowego podejścia. Dlatego też w swojej agencji proponują rozwiązania 360 tworzone w duchu digital-first.

- Model współpracy oferowany przez Cut The Mustard to jeden z powodów, dla których marketerzy chcą z nami pracować. Pracujemy z ludźmi, a nie tylko z briefem. Nasz proces i elastyczność, którą zapewniamy, trafia do klientów, którzy chcą widzieć w agencji partnera, nie kolejnego podwykonawcę. Kogoś, kto w pełni zrozumie stojące przed nimi wyzwania, zaproponuje jak najlepsze rozwiązania kreatywne i sprawnie przeprowadzi cały proces produkcji kampanii. Jesteśmy przekonani, że takich klientów będzie tylko przybywać - podkreśla z kolei Marcin Strzałkowski.

Udziałowcem w spółce jest agencja Move Closer, która dostarczy firmie Strzałkowskiego i Szczybelskiego zaplecze technologiczno-produkcyjne.

- Z Marcinem i Łukaszem mieliśmy okazję pracować w przeszłości. Decyzja o podjęciu współpracy jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów na wysokiej jakości kreację, która powstaje z myślą o rozwoju jego biznesu. Jesteśmy pewni, że wspólnie z Cut The Mustard możemy realizować ten cel - mówi Wojciech Sadowski, prezes zarządu Move Closer.

Move Closer zajmuje się kompleksową obsługą digitalową. Realizuje projekty m.in. dla Grupy Żywiec, Empiku i Pharmaceris.

Dołącz do dyskusji: Marcin Strzałkowski i Łukasz Szczybelski odchodzą z VML. Zakładają własną agencję kreatywną Cut The Mustard

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
leon
powodzenia chłopaki!!!
odpowiedź
User
Gorky Park
" Dziś skuteczny jest marketing oparty na dobrym pomyśle" OPierać to sie mozna o szafę albo opłot panowie kreatorzy. Do szkoły nauczcie sie polskiego.ale zycze powodzenia. Bo na nauke nigdy za póżno.
odpowiedź
User
Paula
Świetna wiadomość! Powodzenia, chłopaki. Przy okazji - super strona :)
odpowiedź